Program do odzyskiwania dancyh z dyskietek

(trueno2) #1

Przperaszam, niestety nie mam czasu na szukanie w szukajce. To jesy szybka akcja... potrzebuję to na wczoraj...

Pozukiwany program do odzyskiwania danych z dyskietek!

Bardzo ważna sprawa...

Problem był następujący. Miałem jeszcze dzisiaj nagrane pliki na dyskietce, 30 minut temu przyszedlem do domku, chcialem odpalic dyskietke, ladniewszystko sie odpalilo byl jedne glowny folder [w tym folderze pliki], kliknąlem na ten folder, a tutaj kaszana wyskoczyl komunikat, ze trzeba sformatowac dyskietke!!

Teraz już w ogole nie chce sie dysketka odpalic, odrazy wyskakuje komunikat, ze mam byc sformatowana.

Co poradzic, kurcze :frowning: :frowning:

(Ryszard Adamek) #2

Spróbuj Ultra ISO lub IsoBuster. Są płatne ale z triala możesz skorzystać.

(Ferdek31) #3

na tej samej stacji nagrywałeś, na której nie chce czytać?

(trueno2) #4

Nie, nagrywane było na innym komputerze, więc inna sracja. Nie chce czytac na mojej [tzn. chciało wcześniej, tak jak opisałem, teraz już w ogóle]. Równiez sprawdzałem na komputerze szybko u znajomego, równiez kaszana.

(Ferdek31) #5

wygląda na to,że "rozjechana" jest ta stacja, na której nagrywałeś / prawdopodobnie głowica / i chyba nic tu nie poradzi żaden program w stylu recovery, spróbuj odczytać na stacji, na której nagrywałeś jeśli odczyta to tylko wina tej stacji.

(Recover Serwis) #6

Spróbuj użyć programu FlopShow lub kilku dobrych narzędzi do odzyskiwanie danych takich jak EasyRecovery Pro, O&O DiskRecovery lub Recover My Files. Każdy program do odzyskiwania ma wady i zalety dlatego,zawsze warto korzystać z jak największej liczby tego typu programów.Jak dalej nic z tego nie wyjdzie to daj znać do mnie na gg.

(fiesta) #7

CZasami pomaga zapuszczenie ScanDisca z opcją naprawy błędów, choć marne szanse.

BTW kto w epoce pamięci Flshowowych za parę złotych, czy nagrywarek i nośników CD DVD za parę groszy przenosi dane na dyskietkach :roll:

(Recover Serwis) #8

Jest takie powiedzenie że jeśli masz dane na jednym nośniku to tak naprawdę ich nie masz,jeśli masz je na dwóch nośnikach to masz je tylko w 50%.To się sprawdza szczególnie w przypaku dyskietek. Napisz do mie na gg to pomoge...

(dean999) #9

Forum jest po to żeby tutaj odpowiadać a nie na gg po to żeby potem inni mogli z tego skorzystać poprzez szukajke

(system) #10

Ja do takich akcji używam Bad Copy Pro. Nigdy mnie nie zawiódł.