Program do odzyskiwania dancyh z dyskietek

Przperaszam, niestety nie mam czasu na szukanie w szukajce. To jesy szybka akcja… potrzebuję to na wczoraj…

Pozukiwany program do odzyskiwania danych z dyskietek!

Bardzo ważna sprawa…

Problem był następujący. Miałem jeszcze dzisiaj nagrane pliki na dyskietce, 30 minut temu przyszedlem do domku, chcialem odpalic dyskietke, ladniewszystko sie odpalilo byl jedne glowny folder [w tym folderze pliki], kliknąlem na ten folder, a tutaj kaszana wyskoczyl komunikat, ze trzeba sformatowac dyskietke!!

Teraz już w ogole nie chce sie dysketka odpalic, odrazy wyskakuje komunikat, ze mam byc sformatowana.

Co poradzic, kurcze :frowning: :frowning:

Spróbuj Ultra ISO lub IsoBuster. Są płatne ale z triala możesz skorzystać.

na tej samej stacji nagrywałeś, na której nie chce czytać?

Nie, nagrywane było na innym komputerze, więc inna sracja. Nie chce czytac na mojej [tzn. chciało wcześniej, tak jak opisałem, teraz już w ogóle]. Równiez sprawdzałem na komputerze szybko u znajomego, równiez kaszana.

wygląda na to,że “rozjechana” jest ta stacja, na której nagrywałeś / prawdopodobnie głowica / i chyba nic tu nie poradzi żaden program w stylu recovery, spróbuj odczytać na stacji, na której nagrywałeś jeśli odczyta to tylko wina tej stacji.

Spróbuj użyć programu FlopShow lub kilku dobrych narzędzi do odzyskiwanie danych takich jak EasyRecovery Pro, O&O DiskRecovery lub Recover My Files. Każdy program do odzyskiwania ma wady i zalety dlatego,zawsze warto korzystać z jak największej liczby tego typu programów.Jak dalej nic z tego nie wyjdzie to daj znać do mnie na gg.

CZasami pomaga zapuszczenie ScanDisca z opcją naprawy błędów, choć marne szanse.

BTW kto w epoce pamięci Flshowowych za parę złotych, czy nagrywarek i nośników CD DVD za parę groszy przenosi dane na dyskietkach :roll:

Jest takie powiedzenie że jeśli masz dane na jednym nośniku to tak naprawdę ich nie masz,jeśli masz je na dwóch nośnikach to masz je tylko w 50%.To się sprawdza szczególnie w przypaku dyskietek. Napisz do mie na gg to pomoge…

Forum jest po to żeby tutaj odpowiadać a nie na gg po to żeby potem inni mogli z tego skorzystać poprzez szukajke

Ja do takich akcji używam Bad Copy Pro. Nigdy mnie nie zawiódł.