Program do odzyskiwania danych po formacie

(Shamanos) #1

Czesc

Tak jak w temacie, poszukuje jakiegos dobrego programu, ktory mi przywroci pliki usuniete przez windowsowy format. Wiele programow oferuje przywrocenie plikow po wykasowaniu, zaznaczam ze mi chodzi o format

pozdro

(Dudas bad boy) #2

yy z tego co wiem po formacie nie da sie przywrócić plików. Jeżeli już sformatowałeś masz duży problem a jeżeli nie to nagraj potrzebne pliki na płytke albo przenieć je na inną partycje.

(Shamanos) #3

no niestety juz po formacie :confused:

(Pawelrosol) #4

Easy Recovery Professional v6.04. Wiadomo moze nie wszystko ale duzo potrafi.

(Kamillo Voids) #5

to możesz sie z danymi porzegnać !!

Złączono Posta : 11.03.2006 (Sob) 14:21

przy formacie to nic nie pomorze :!: niestety :!:

(Igorenek) #6

Słyszałem kiedyś o firmach zajmujących się takimi rzeczami.(ale to drogie jest, chyba zwykłego użytkownika na to nie stać) O ile pamiętam, to nawet po formacie możliwe jest odzyskanie danych! Niestety, jeżeli zapisałeś cos na ten sektor dysku, to dane straciłeś na zawsze :frowning:

(Shamanos) #7

no wlasnie tez slyszalem ze jak sie na to miejsce jeszcze czegos nie zapisze to da sie odratowac,

na firme hajsu nie bede wydawal :confused:

kumpel mi mowi cos o poleceniu unformat ale to podobno slabe efekty daje

no nic trudno, dzieki za checi, chyba ze macie jeszcze jakies propozycje to piszcie

pozdro

(Philips Piotr) #8

Panowie moment, jeśli był format ale ŻADNE dane nie zostały zapisane ponownie na HDD to są duże szanse na odzyskanie tego no może nie 100% ale duże. Easy Recovery Professional v6.04 powinien sobie poradzić kumpel z 7GB odzyskał 4GB sprawnych danych po formacie.