Program do odzyskiwania danych po formacie

Czesc

Tak jak w temacie, poszukuje jakiegos dobrego programu, ktory mi przywroci pliki usuniete przez windowsowy format. Wiele programow oferuje przywrocenie plikow po wykasowaniu, zaznaczam ze mi chodzi o format

pozdro

yy z tego co wiem po formacie nie da sie przywrócić plików. Jeżeli już sformatowałeś masz duży problem a jeżeli nie to nagraj potrzebne pliki na płytke albo przenieć je na inną partycje.

no niestety juz po formacie :confused:

Easy Recovery Professional v6.04. Wiadomo moze nie wszystko ale duzo potrafi.

to możesz sie z danymi porzegnać !!

Złączono Posta : 11.03.2006 (Sob) 14:21

przy formacie to nic nie pomorze :!: niestety :!:

Słyszałem kiedyś o firmach zajmujących się takimi rzeczami.(ale to drogie jest, chyba zwykłego użytkownika na to nie stać) O ile pamiętam, to nawet po formacie możliwe jest odzyskanie danych! Niestety, jeżeli zapisałeś cos na ten sektor dysku, to dane straciłeś na zawsze :frowning:

no wlasnie tez slyszalem ze jak sie na to miejsce jeszcze czegos nie zapisze to da sie odratowac,

na firme hajsu nie bede wydawal :confused:

kumpel mi mowi cos o poleceniu unformat ale to podobno slabe efekty daje

no nic trudno, dzieki za checi, chyba ze macie jeszcze jakies propozycje to piszcie

pozdro

Panowie moment, jeśli był format ale ŻADNE dane nie zostały zapisane ponownie na HDD to są duże szanse na odzyskanie tego no może nie 100% ale duże. Easy Recovery Professional v6.04 powinien sobie poradzić kumpel z 7GB odzyskał 4GB sprawnych danych po formacie.