Program do odzyskiwania danych z kart SD

Witam! W ubiegły łikend byłem na wypadzie na narty z moją GoPro 3 Silver, karta 64GB Sandisk microSDXC. Po powrocie do domu podłączyłem kamerkę do komputera by zgrać sobie filmy, a tutaj " karta jest niesformatowana, czy chciałbyś ją sformatować?"… Poniosły mnie nerwy. Wczoraj wieczorem próbowałem odzyskać te dane programem Kroll OnTrak EasyRecovery Professional 10, udało się, lecz licencja do tego programu jest płatna 200zł ( by móc zapisać pliki na dysk ). :c Próbowałem także innymi programami, lecz one, albo nie widzą mojej karty, albo nie mogą jej przeglądać. Jeden jedyny jeszcze “CardRecovery” ściągnął trochę plików z karty ( 168 - gdzie było na niej z 300/350 ). Bardzo proszę, pomóżcie mi bo bardzo zależy mi na tych filmach.

Poczytaj:

:arrow: Odzyskiwanie zdjęć z kart pamięci

:arrow: Odzyskiwanie danych (DataRecovery)

:arrow: Odzyskiwanie skasowanych plików

Sprawdź PhotoRec http://www.dobreprogramy.pl/TestDisk-Ph … 12758.htmlinstrukcja (przejdź do PhoteRec – odzyskiwanie plików)

Próbowałem tym DataRecovery, lecz on nie może wejść w ogóle na kartę. :expressionless: Jutro spróbuję tym TestDiskiem. :slight_smile: Dziękuję za tak szybką reakcję. :wink:

Użyj PhotoRec (jest razem z Testdiskiem)

Instrukcja (przejdź do PhoteRec – odzyskiwanie plików)

Co jeśli karta nie jest w ogóle widoczna w systemie (tj. była by nie podłączona, świeci tylko dioda na czytniku)? Da radę jakoś odzyskać dane w tym przypadku?