Program do ogładania TV analogowej i DVB-T

Witam

Poszukuję programu do oglądania jednocześnie TV Analogowej i DVB-T (oczywiście odpowiednia kartę hybrydową już posiadam :slight_smile: )

Teraz korzystam z ProgDVB 6.81 i jestem z niego zadowolony lecz odtwarza on tylko TV cyfrową (nie jestem jeszcze w zasięgu wszystkich MUX-ów dlatego zależy mi jeszcze na TVP1, TVP2 i TVP Info w analogu)

Z góry dziękuję za pomoc

Pozdrawiam

jezeli kupiles tuner chybrydowy to oprogramowanie tez powinienes dostac do ogladania analogu i cyfry

ArcSoft TotalMedia

BlazeVideo HDTV Player

mozesz tez sprobowac skonfigurowac w Windows Media Center

Jesli w komplecie to dostałes to współczuję :slight_smile: opropgramowanie porażka,wszystko w jednym…(

Ja do oglądania używam vlc playera,on ci wszystko odtworzy,choć w moim przypadku najczęściej używam go do dvb-t,ale czasami do oglądania plików z dysku gdy inne playery mają problemy z plikiem.

W kompie mam 3 karty (hybryde analog-dvb-t / AverMedia analog /dvb-s TechniSat i powyższy program radzi sobie ze wszystkimi,do Aver używam firmowego softu bo jest świetny i przyjazny czego nie mogę powiedzieć a Total Media.Vlc playerem nagrasz też dvb-t i to czysty strumień nie jak w przypadky ArcaSoft z konwersją w locie,u mnie na przykład komp czasami nie wyrabia (swoje lata ma P4 3GHz HT)

te programy co podalem to znalazlem w google i je podalem

ja dostalem do mojego tunera program VIVO ale korzystam z MCE

co do VLC playera on u mnie nie odtwarza a juz napewno ni eodtworzy ANALOGU o czym byla mowa kolego

A u mnie “kolego” odtworzy http://youtu.be/0L9SHUcrZNM

sorry za jakość ale nagrano doraźnie na potrzeby tego posta przegrywano na drugi komp z wyjścia tzw. tv karty graficznej o miernych parametrach tego wyjscia (shapire radeon 9600)i bez podłączania kabelka od audio,na filmiku w pierwszej kolejności analogowa a później dvb-t na tej samej karcie tv.

Karta tv hybrid pci lv3h.

VLC obsługuje bez problemu obsługuje wszystkie karty tv zamontowane w tym kompie (AverMedia-analogowa,LV3H Hybryda-analog+dvb-t oraz DVB-S-SkayStar2).

Ale z powodu problemu przy nagrywaniu dvb-t w tym programie a konkretnie chodzi o zgrywanie pojedyńczego kanału. próbuję ostatnio DVB Dream i jak na razie nieźle ten program wypada,można nim zrzucić całego mux-a jak i pojedyńczy kanał do .ts.