Program do optymalizacji systemu Windows

Witam.

Szukam porządnego programu do optymalizacji systemu Windows ( w moim przypadku jest to Windows 7 64-bit ). Chodzi mi dokładnie o program który może oczyszczać rejestr, defragmentować dysk, ma możliwość zarządzania wyglądem Windows i wiele, wiele innych funkcji, czyli dokładnie wszystko w jednym programie. Zależy mi na tym aby wszystkie zmiany które wprowadzę w tym programie były łatwe do cofnięcia oraz abym wiedział co tak naprawdę ten program wykonuje w systemie. Aby nie było to na takiej zasadzie że kliknę jeden przycisk np. “Optymalizuj” a program już sam wszystko zrobi, a ja nie będę wiedział co on tak naprawdę robi - NIE! Bardzo mi właśnie zależy na tym abym wiedział co program robi w moim systemie. Ponieważ później się okaże że “niby” zoptymalizuje system, usunie punkty przywracania systemu, zrobi rzeczy których później nie da się cofnąć i ostatecznym wyjściem będzie format…

Witaj :slight_smile:

taki znasz?

http://www.dobreprogramy.pl/TuneUp-Util … 12764.html

on jest co prawda wersja 15to dniowa,ale do optymalizacji wystarczy

jaak będziesz pobierała to

rozwiń tę strzłeczke gdzie pisze pobierz program-będzie wersja polska

tutaj masz przykładowy filmik jak się nim posługiwać

http://www.helpbay.org/video/5494

ale jak już będzie zainstalowany to klikasz w tę pomarańczowa ikonke na pulpicie i u góry jak już uruchomi się program będzie opis w takich niebieskich polach co można wykonywać czyli usuń stare kopie,itp

trzecia zakładka u góry-odzyskiwanie miejsca na dysku klikasz

usuń nieużywane pliki

usówanie starych kopi zapasowych

dezaktywacja funkcji systemu windows(jeśli nie używasz to klikasz to klikasz wyłącz pliki hibernacji indeks wyszukiwania)

Zakładka wcześniej czyli druga u góry klikasz

i wybierasz oczyść rejestr następuje czyszczenie rejestru ,jeśli znajdzie jakieś błędy klikasz rozpocznij oczyszczanie i to w zasadzie wszystko zamykasz program

Dzięki, program naprawdę porządny, tylko mam pytanie jak go wyłączyć ? W menadżerze zadań jak go wyłączam w procesach to pojawia się w innym miejscu :open_mouth:

Sprawdż w usługach tzn.

w menu start wpisz services.msc

i odnajdż go jeśli znajdziesz to zmień z trybu atomatycznego na ręczny powinno pomóc

ale vooyt1

odnośnie windows 8 masz oddzielny dział

system-windows8-f67.html

tam zadaj pytanie

zainstalowałem win8.podaje,że mam za małą rozdzielczość-1200x600.jak zwiększyć do 1200x768 ?