Program do osblugi wielu skrzynek pocztowych

Czesc szukam programu ktory obsluzy mi 18 skrzynek pocztowych , mam kilka dzialow w firmie i kazda ma inna skrzynke i wkurza mnie stale podmienianie loginow i sprawdzanie skrzynek :frowning:

Thunderbird
https://www.dobreprogramy.pl/Mozilla-Thunderbird,Program,Windows,13298.html

1 polubienie

Ja polecam Microsoft Outlook 2016 sam używam dobrze się sprawuje. Jeśli masz Windows 10, 8.1 lub 7 ładnie będzie się komponować interfejsem
http://www.instalki.pl/programy/download/Windows/poczta_elektroniczna/Outlook_2013.html

99% programów pocztowych ma taką funkcjonalność.

Ciekawe czy w Thunderbirdzie już to ulepszyli te multiskrzynki. Kiedyś był taki problem, że można było mieć wiele skrzynek odbiorczych ale tylko jeden adres wysyłający domyślny dla nich wszystkich. Obsługa tego była męcząca. Może wina interfejsu. Outlook Express przebijał pod tym względem Thunerbirda miliard razy.

Jaki masz autorze system operacyjny??

To musiało być baaaaardzo dawno temu, bo używam TB od bardzo dawna i nigdy tego nie zauważyłem (ale używam max trzech skonfigurowanych w nim skrzynek).

Na Linuxa claws mail oraz mutt.

Nie wiem czy ci pomogę ale ja używam Windows Live mam tam kilka skrzynek,nie wiem czy o to ci chodzi.Ja jestem z niego zadowolony ponieważ posiada opcję zwrotu do nadawcy zbędnych reklam.

mailbird pro

Miałem pisac o tym :wink:

Znaczy że spam cofa się do autora?

Korzystam naprawdę od bardzo dawna z Thunderbird i nigdy nie było takiego problemu. Zawsze nadawcę można było wybrać w górnym polu edytora, lub po prostu zaznaczyć odpowiednią skrzynkę odbiorczą i nadawca wskoczy automatycznie.
Coś mi tutaj konfabulujesz panie kolego, albo nie potrafisz się posługiwać klientem poczty e-mail :wink:

2 polubienia

Może używa funkcji przekaż / odpowiedź i takie kwiatki że odpowiada z losowego?

Przekaż czy odpowiedz otwiera ten sam edytor i działa tak samo jak opisałem powyżej.

1 polubienie

Ale czy wybiera dobrą pocztę (nadawcę) a nie ostatnio użytą / losuje sobie / pierwszą alfabetycznie.

Nic nie losuje :laughing: Jeśli odpowiadasz, to ze skrzynki odbiorczej, więc masz jakąś skrzynkę zaznaczoną i ją automatycznie ustawia na nadawcę. Nie ma innej możliwości :wink:

@tylkomoto
Mam Thunderbirda od zawsze i nigdy nie słyszałem o czymś takim.

A stopkę z grafiką na stronie www wam też nie aktualizuje automatycznie (tylko podmiana pliku bez nowej nazwy) - po otwarciu starszego maila / kreatora wiadomości (chyba nie taką trzymaną w pliku html a w polu na stopkę)?

Hej,

Używam Thunderbirda, ale zupełnie nie zrozumiałem, o co pytasz w ostatnim poście.

Pozdrawiam,
Dimatheus