Program do pit za 2011 z wypełnionym polem krs


(Blazej Gorecki) #1

Witam!

Poszukuje programu do rozliczeń za pitów za 2011, w którym będzie już zdefiniowany mój numer KRS. Czy coś takiego istnieje czy o taki program trzeba się zwracać do osób które tworzą programy do rozliczeń, a jeśli tak to czy ktoś zna takie osoby/firmy.

Pozdrawiam Błażej


(Ostatni Mohikanin) #2

Chodzi o to, by w programie zawarty był numer KRS jakiejś Twojej fundacji/organizacji jako numer dostępny do wyboru dla wypełniającego danym programem formularz PIT?


(Blazej Gorecki) #3

To też by było jakieś rozwiązanie, pod warunkiem że byłby jedyny na tej liście. Bardziej chodzi mi o to by w picie był już wpisany(tzn tworzysz nowego pita i masz już wypełnione pola numer KRS i nazwa organizacji) i ewentualnie z możliwością usunięcia tych danych.


(Cedar) #4

Jeśli reprezentujesz organizację uprawnioną do otrzymywania 1 procenta i dogadasz się z wydawcą programu (oraz z np. gazetą, która ten program rozpowszechni jak np. Gazeta Prawna kilka dni temu) to będziesz miał to co chcesz. Nikt tego nie zrobi dla Ciebie za friko - też muszą coś z tego mieć.

PS. Na początek sprawdź czy Twoja organizacja jest na tej liście: http://www.bankier.pl/fo/podatki/narzed ... enprocent/ - jeśli jej nie ma to nie masz prawa otrzymywać w tej formie darowizny a wypełniający druk PIT nie ma prawa Tobie przekazywać z ramach odliczenia nawet jednego grosza.


(Blazej Gorecki) #5

No domyślam się że darmo się nie da tego zorganizować


(Cedar) #6

No to dogadaj się z wydawcą/twórcą takiego programu, my za Ciebie tego nie załatwimy.