Program do pobierania plików

Witam

Poszukuje jakiegos programu do pobierania plików tzn. aby można było wklejać listę plików do pobrania a nie pojedynczo. Teraz używam Jdownoalader ale mam z nim kłopoty a mianowicie owy program najpierw ściąga plik do katalogu temp w windowsie. Przy pozostawieniu na noc do ściągania kilkunastu GB powoduje to, że windows 7 64 bit się zawiesza gdyż na partycji systemowej zaczyna brakować miejsca. Katalog temp kasuje się automatycznie dopiero gdy zamknę Jdownolader. Dlatego tez szukam jakiegoś inne prostego programu do ściągania do którego można wklejać listę linków do ściągnięcia i który nie powoduje takiego zapisu w temp.

Może po prostu go ściągnij jeszcze raz zainstaluj na partycji gdzie masz dużo miejsca a jak co to w ustawieniach zmień folder docelowy.

Po co kombinować jak można rozwiązać problem ?

owy program mam zainstalowany na partycji systemowej , zaą katalog do którego ma zapisywać pliki to druga partycja ale nie w tym problem. Program podczas pobierania tworzy najpierw pliki o śmiesznych nazwach (rozszerzenie .tmp) w katalogu temp widnowsa a dopiero jak ściągnie to zapisuje w podanej lokalizacji. Ale katalog temp z tymi .tmp opróżnia się dopiero jak się zamknie program. Ściągając dużą partie plików, partycja systemowa sie zatyka bo w katalogu temp jest duzo plików, miejsca brakuje i zawiesza sie windows

Skasuj tą wersję i zainstaluj najnowsza ze strony producenta (http://jdownloader.org/download/index). Zainstaluj ją najlepiej na partycji na której mają być ściągane pliki.

Napisz czy pomogło

Spróbuj tego programu: http://www.mipony.net/downloads/Mipony-Installer.exe.

Najlepszy program do pobierania to DOWNLOAD EXPRESS jak go już posmakujesz to nie będziesz chciał oddać :lol:

Jest to jedyny program który przyśpieszył ściąganie mi polecam! !!

OTO LINK http://www.programosy.pl/program,download-express.html

czy do tego programu można wkleić np listę 20 plików do pobrania a nie klikać 20 razy na każdy plik lub pojedynczo wklejać linki ?

nieda się ale programik pięknie pobiera !!

Dodane 04.01.2011 (Wt) 12:15

No i znalazłem programik , pobiera naraz wiele żeczy aby wrzucasz linki i zasysasz:D

OTO LINK http://legalne.info/Universal-Share-Dow … nload,1903