Program do poczty masowej

poszukuję jakiegoś dobrego programu do poczty masowej. Chodzi o to że ja klikam na hiperłacze z adresem mail a program ten wysyła wczesniej ustaloną jeden raz treśći i temat do wilu osób lub zapisuje na mail na liście adres mail żeby później można było wysłać wiadomość zapisaną raz do osób z listy.

To nie chodzi o SPAM, ale zasada działania jest taka sama, jak oni to robią wysyłają spam do osób do których znaleźli maile gdzieś na jakichś stronach i nikt się nie bawi w zapisywanie mailu w książce adresowej, klika na hiper łącze i wysyła, żadnego pier… z zapisywaniem, wklejaniem tej samej wiadomości

Czekam na wasze rady

sam sobie przeczysz …

Z Twojego postu wynika, że chcesz spamować :roll:

lepiej, żeby publicznie nikt nie udostępniał takich informacji…

Sam już mam wielki problem ze spamem :evil:

Możesz założyć na swojej stronie listę mailingową…

Choć też trzeba wklepywać e-maile.

Panie kolego, uważamy na słowa. Kropeczki w niczym nie pomogą.

Znalazłem taki jeden program. Jeśli chcesz go pobrać kliknij na ten link http://www.instalki.pl/programy/downloa … r2Mail.php

GroupMail 5 - Free Edition

Przecież to jest program do pobierania / wysyłania rzeczy na skrzynki pocztowe… 8)

program to nazywas sie rozsyłacz mały szybki i fajny ja uzywam go do rozsyłania wiadomosci do userów na forum na którym jestem modem (czysto informacujne rzeczy) fajnie sie sprawdza :smiley: