Program do podzielenia filmu na obrazy

Bardzo potrzebuję programu który podzieli mi film na obrazki po konkretnych odstępach czasu (np. 0.5 sekundy). Muszę zrobić animowany teledysk i zamierzam go zrobić metodą podobną do tej za pomocą której robiono Take on me - a-ha. Używano tam rotoskopu i przerysowywano postaci ze zdjęć, ja chciałabym przerysować niektóre fragmenty z filmu, ale robienie screenów z odtwarzacza jest uciążliwe i niewygodne. Czy jest jakiś program, który może mi w tym pomóc? Przy okazji, jeśli ktoś może polecić jakiś program do projektowania nadruków na płyty, będzie mi bardzo miło.

Image Graber II - możesz ustawić ile klatek ma zrzucić i zapisać do pojedynczych plików, jak również zapisać wszystkie w galerii

http://download.chip.eu/pl/Image-Grabber-2.01_139049.html

Pozdrawiam

Dziękuję bardzo, właśnie tego potrzebowałam. Wypróbowałam już i jestem zadowolona. Co prawda funkcja zapisania jako wielu plików nie działa tak jakbym się spodziewała, ponieważ zamiast zapisać tyle obrazów ile pragnęłam, zapisało jedynie klatki po sekundowym odstępie. Ale to nie problem, więc dziękuję serdecznie za pomoc.