Program do podzielenia

siemka mam problem bo mam gierke na dysku sporego rozmiaru a chcialem sformatowac sobie dysk i szkoda mi jej kasowac wiec chcialem ja przegrac ale na jedna plyte sie nie zmiesci :frowning: gra na dysku zajmuje ok 4GB to dosyc duzo a nagrywarki dvd nie mam :frowning: jest jakis program zeby podzielic to na kilka plyt? z gory dzieki za pomoc pozdro

Mozesz to zrobic troche prymitywnym sposobem.

Podziel to wszystko recznie.

Na zadzie zrob foldery okolo 700 mb (zwykle cd) i potem zgraj je na te cd.

Jak bedziesz chcial gre zainstalowac to potem tylko wrzyc wszystko z plyt do jednego folderu i zainstaluj z dysku.

Mozna jeszcze zrobic to innym sposobme tylko jest on troche trudniejszy.

Mianowicie jesli posiadasz pliki:

-data.cab

-data1.cab

-data2.cab

itd…

Wrzuc na pierwsza cd wszystkie pliki (instalki i inne txt i dat).

Wrzuc na nia tylko data.cab.Nie wrzucaj pozostalych data1 i 2.cab

Wrzuc ten jeden plik data.cab do folderu data na cd lub jesli nie trzeba bezposrednio na cd.

Potem tylko pozostale data1.cab wrzucaj na osobne cd.

W ten sposob win sam sie upomi o cd.

Jest to sposub nie wyprobowany wiec lepiej uzyc plyt cd.

Jak nie zadziala zawsze to mozna zrzucic na HD i zainstalowac.

Powodzenia.

Zrobisz to programem Total Commander 6.51 lub winrarem. Po podzieleniu tylko wypalasz na płytki,a potem musisz pierwsze wszystko zgrać na dysk a potem scalać.

nio wlasnie ale jak to mam zrobic tu wklejam wam zrzut ekranu powiedziec przynajmniej ktore pliki do ktorego i czy przy instalacji bedzie wyskakiwac okno zeby wlazyc nastepny dysk

http://img28.exs.cx/img28/5405/zrzut8tl.jpg


Obraz jest za duży aby był pokazywany. Zakryłem. Lazikar

spakuj to wszystko rarem i potem podziel w Total Comanderze np po 200 czy 250 MB. Wgrasz to na CD i potem po formacie sobie skopiujesz 8)

Można odrazu w Winrar podzielić na określony wolumin :wink:

łeeeeeee i jeszcze raz to pozniej kopiowac a nie mozna zrobic tak jak to z niktorymi programami jest ze przy instalacji kaze wlazyc plyte

To byś niestety musiał umieć napisać własny Setup do tego programu czy gry, ale jak spakujesz w rarze i podzielisz na woluminy a dodatkowo zaznaczysz Archiwum SFX to po uprzednim skopiowaniu tych wszystkich części archiwum na dysk [do tego samego katalogu] i uruchomienia pierwszej części to autoamtycznie całość rozpakuje :wink:

winrarem sie nie da mam za malo miejsca na dysku

To nie będzie się dało żadnym. Musisz zwolnić miejsce.