Program do pokazywania obecnie otwartych adresów www

Witam.Moje pytanie czy istnieje program który pokazuje obecnie otwarte adresy www na moim komputerze??

start>uruchom>cmd>netstat

o to ci chodziło??

Nie do końca bo nie pokazuje pełnych adresów.Może napisze o co dokładnie chodzi.

Używam programu tube hunter ultra do ściągania video ze stron typu YouTube i problem polega na tym że ten program nie pokazuje linku z którego pobiera :? Ściągam film z mega video a nie mam tam konta więc po obejrzeniu 76 minut filmu muszę czekać 20 minut bo nie mam zmiennego ip a usługa tor mi nie działa bo chyba administrator mojej sieci zablokował tego typu usługi :? Więc muszę mieć link do pliku żeby zatrzymać ściąganie np w 50 minucie i po 20 minutach ponownie zacząć ściągać :smiley: bo jak się tak nie zrobi to po prostu urywa film w pewnym momencie i jest lipa :?

Dlatego potrzebuje tego typu program lub konkretne komendy wpisane w konsoli które pokażą cały adres www.

Dodane 13.05.2009 (Śr) 21:31

pytanie już nie aktualne ponieważ nie ma obsługi wznawiania pobierania :? Do wyciągnięcia linku użyłem programu get tube video do pobrania free download manager i nie ma ma megavideo obsługi wznawiania pobierania :?

A może ktoś wie jak to zrobić? :smiley: Przykładowy link do filmu:

http://www86.megavideo.com/files/e90891 … 32add13b9/