Program do porządkowania aplikacji w autostarcie komputera

Witam,

Z góry przepraszam za ten koślawy tytuł, ale kompletnie nie wiedziałem jak ubrać to inaczej w słowa. Poszukuję programu/strony, który/a wpadł/a mi w ręce chyba ze dwa-trzy lata temu. Pamiętam, że przenosiło mnie na stronę, która w parę minut skanowała mi komputer i określała, które aplikacje można bezpiecznie wyłączyć, które wyłączam na własne ryzyko, a które na pewno trzeba zostawić na chodzie. Przypominam sobie też, że ich lista była ustalana przy rozruchu komputera, gdzie dodatkowo mierzony był czas w jakim ten się uruchomił i był gotowy do działania. Niestety nie pamiętam żadnej nazwy. Jestem wzrokowcem, więc kojarzę jedynie kolory plików i szatę graficzną, ale to w niczym tutaj raczej nie pomoże. Wiem, że poszlak jest niewiele, ale może akurat komuś coś zaświta.

Z góry dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam!

Wystarczy ze sciagniesz program autoruns i dasz screena z karty logon i ci powiemy co wyłączyć.

może Bootvis?

To może Soluto http://www.programosy.pl/kategoria,menedzery_procesow,1,1.html

Możesz tez użyć programy Antywirusowego 360 Total Security. Ma on wbudowany moduł do wyłączania z autostartu niepotrzebnych programów i usług. Można użyć automatycznego skanowania i wyłączania, albo odznaczyć ręcznie na liście rzeczy do wyłączenia.

ccleaner ma wbudowany dział autostart, powyłączaj programy których nie używasz

Widziałem, że darmowy glary ma takie opcje zarządzania czasem uruchamiania i więcej. http://www.dobreprogramy.pl/Quick-Startup,Program,Windows,57212.html