Program do pracy, organizer, spis klientów

Witam!

 

Jestem handlowcem i potrzebuję programu gdzie mógłbym czytelnie utworzyc spis klientow (kontakty, ostania razmowa, zapotrzebowanie), aktualne i przyszle zadania, notatki na dany dzien, przypomnienia.

 

Próbowałem kilku programów oraz próbowałem stworzyc coś w excleu ale nie spełnia moich oczekiwań.

 

Najlepiej coś w stylu okay crm 2.0 tylko nowoczesniejsze i szybsze. Fajnie jakby miało też opcję zapisu w chmurze.

 

Co polecacie?

Witam,

 

Osobiście polecam naukę programowania i napisanie sobie takiego programu samemu…

 

Pozdrawiam,

 

mr-owl

Nie musi być skomplikowane, w sumie teraz to wystarczyłby mi katalog od a do z i po otworzeniu danej firmy opis, kontakt itp.

Szukam i nic ciekawego znalezc nie mogę

Niestety, zazwyczaj takie programy o ile wybiegają poza funkcjonalność książki i kalendarza w outlook (czy innym kliencie poczty), właśnie są skomplikowane. Poczytaj: https://pl.wikipedia.org/wiki/Zarządzanie_relacjami_z_klientami . 

Zerknij na alternatywy na dp, oraz : http://alternativeto.net/software/onlyoffice/ (na górze masz najpopularniejszy i listę alternatyw).

Cześć,
wcale nie musisz korzystać z ogólnodostępnego systemu ani pomocy informatyków w tworzeniu dedykowanego oprogramowania. Spróbuj skorzystać z Proces.io - system do tworzenia aplikacji metodą drag&drop - przeciągasz i upuszczasz - dzięki czemu stworzenie CRMu zajmuje nawet 10 minut. 

Najprostszy pakiet jest darmowy i znajdziesz go na www.proces.io.

W razie pytań zapraszam do kontaktu: jakub.frydrysiak@proces.io

Pozdrawiam,
Kuba

Kolego, z całym szacunkiem odpowiadania w taki sposób w dziale forum poświęconemu właśnie poszukiwaniu oprogramowania jest niekulturalne. Ten dział powstał po to żeby przyjść, napisać czego się szuka i ewentualnie otrzymać podpowiedz z jakim programem warto się zapoznać. Myślę że autor zapytania gdyby znał się na programowaniu to poszedł by do działu temu poświęconemu i tam zapytał o ewentualne podpowiedzi jak taki program stworzyć, więc na przyszłość jak nie wiesz jak pomóc to po prostu nie odpowiadaj.

Kolego,

 

Oprogramowanie do CRM-u robi się pod klienta bo tylko klient wie co tak naprawdę potrzebuje i tutaj odpowiedź jest jak najbardziej na miejscu. To chyba jedyny model oprogramowania którego wdrożenia mają najwyższy poziom porażek więc jak się nie znasz to może nie krytykuj innych.

 

Miłego dnia

mr-owl