Program do projektu

Witam

dostałem do zrobienia projekt który polega na zrobieniu jakiejś rzeczy a potem napisać program żeby to działało a chodzi tu mianowicie o taką sprawę : mój projekt to kolejka elektryczna która ma się zatrzymywać przy czerwonym świetle wszystko już zbudowałem mam kolejkę szyny połączone do tzw pilota który steruje impulsem zmiany świateł hmmm nie wiem jak to fachowo opisać chodzi o napisanie programu w c# ( a ja w nim zielony jestem a musi być właśnie w tym) że zapalam czerwone światło i pociąg się zatrzymuje zielone pociąg rusza musi to byś sterowane z poziomu komputera za pomocą właśnie tego programu makietę mam już zrobioną tylko jak napisać ten program?? w skrucie to ma być chyba tak: impuls wysłany z komputera na urządzenie (pilot od tv) wysyła promień na odbiornik (odbiornik to ta dioda która odbiera w tv promień z pilota wymontowałem z telewizora;) ) odbiornik zapala czerwone światło i odcina dopływ prądu na szynach i pociąg zatrzymuje się przyciskam drugi przycisk zapala się zielone światło i pociąg rusza tak to wygląda w skrucie :wink: no i potrzebny mi ten program POMOCY

POZDRAWIAM

Złączono Posta : 23.10.2007 (Wto) 19:06

proszę o wyrozumiałość w opisie ponieważ fachowcem nie jestem :wink: dopiero mam nim być :wink: może mi się uda :wink:

w szkole?;>

To po co się za to bierzesz skoro nie masz pojęcia na temat programowania w tym języku? :?

Ktoś ma go za ciebie napisać? :?

gdybym nie musiał to bym w innym napisał jeśli mógłby ktoś napisać ten program byłbym wdzięczny a jeśli nie to może jakieś wskazówki

lukasz0830 , proszę zatutułować temat konkretnie, inaczej poleci do śmietnika

A jak ma być połączony komputer z pilotem? Przez COMa?

google.pl

Ponieważ, ty go nie napiszesz. Nie mając żadnej wiedzy z tego zakresu nie jesteś w stanie zrobić tego sam. Przykro.