Program do (prostej?) animacji

Witam.

Poszukuję programu za pomocą którego będę mógł wykonać taką (mi się wydaję łatwą) animację:

Zobaczcie początek tego filmu:

Nie chodzi mi o czcionkę, czy też o muzykę. Wszystko mam, pozostało tylko to tak fajnie zmontować, aby wszystko grało jak na filmiku, najlepiej *.avi bądź *.mp4

Czy wie ktoś gdzie znajdę program dzięki któremu zrobię taką animacje napisów? Proszę tylko nie MovieMaker.

Z góry dziękuję. cimky

Albo jestem ślepy albo napisy nie są animowane, w ogóle się nie poruszają, jest zrobione tylko proste przenikanie między klatkami, coś co można bez problemu zrobić w movie makerze, ewentualnie jak lubisz sobie komplikować życie możesz skorzystać z sequencera w blenderze i tam to złożyć.

jw. mi to wygląda na napisy stworzone w Photoshopie + zrobiony efekt przejścia w w edytorze filmów.

Jeśli chcesz do tego celu użyć innego programu niż Movie Maker to proponuję przejrzeć tę kategorię i przetestować kilka programów - nie wiem jak u ciebie z obsługą takich narzędzi: http://www.dobreprogramy.pl/Tworzenie-i … ws,46.html (możesz wypróbować np. Ulead VideoStudio).