Program do prowadzenia bazy klientów

Witam.

Prowadzę firmę działająca na zasadzie telefon (mail) -> wysyłka oferty -> przyjmowanie zamówienia, zamierzam tez założyć sklep internetowy. Do tej pory pracowałem w excelu, tworzyłem tabelkę z danymi, dodawałem notatkę z boku, klientów który prosili o późniejszy kontakt zaznaczałem jakimś kolorem. Szukam programu który by mi bardzo ułatwił pracę.

Chciałbym żeby miał możliwość:

  • prowadzenia baz danych z możliwością kategoryzacji na miejscowości, klientów stałych, klientów nowych itd.

  • dodawanie notatek z przypomnieniem które wyskakuje w konkretny dzień

  • funkcja umożliwiająca dodawanie ilości zamówień, podliczająca kwoty itd.

  • skrzynka pocztowa dzięki której po otrzymaniu wiadomości od konkretnego maila pokazywało mi czy mam go w bazie

Czy ktoś się spotkał z takim programem? Fajnie gdyby był darmowy lub bardzo niedrogi.

bardzo dobre programy znajdziesz tutaj na dobrychprogramach, możesz czoś znajdziesz tu link http://www.dobreprogramy.pl/Programy-br … s,101.html

Niestety nie ma nic w mojej branży co by spełniło moje oczekiwania.

Ja mogłabym polecić bardzo dobry program, ale jest to rozwiązanie płatne…

Jezeli traktujesz sprawe powaznie, moze powinienes pomyslec nad zleceniem programiscie napisania dedykowanego oprogramowania dla Ciebie. Nie sadze zeby to duzo kosztowalo, a mialbys wszystkie funkcje ktorych potrzebujesz. Bardzo prosto byloby to zrobic przy uzyciu php i mysql (dla wygody mozna by takze uzyc ajaxa), ale domyslam sie, ze ty potrzebujesz aplikacji desktopowej?

 

Taki program jest w stanie napisac w zasadzie kazdy student informatyki zwiazany z programowaniem. Ja swojemu koledze, ktory nie jest wybitny zlecilem napisanie skryptu kalendarz imienin i poradzil sobie znakomicie, nie zajelo mu to wiecej niz 3 dni, kwestia byla tylko dobrego obrobienia bazy danych, to jest dosc czasochlonne.

crm w sieci dostępny przez przeglądarkę byłby wygodniejszy…

Dodane 19.06.2013 (Śr) 16:16

a ile osób będzie miało korzystać z takiego programu?