Program do przechwytywania obrazu wideo ze stronek z głosem


(Leszczynek) #1

Witam, poszukuję programu, dzięki któremu mógłbym przechwycić obraz ze stronek typu Youtube, czy google video. Próbowałem ze SnagIt, ale on nie przechwytuje dźwięku. Jeżeli idę złym tropem, to może jakiś inny sposób na to jest?

Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedzi.


(Gen Salvador) #2

Wtyczka do Firefoxa: Fast video downloader


(kwasior) #3

Obraz z google video player możesz ściągnąć na kompa, przez program google video player którego możesz pobrać np. stąd: http://www.programs.pl/program,689.html


(Leszczynek) #4

Tak, tylko chciałbym to później nagrać na przykład na płytę DVD lub CD. Chodzi mi właśnie o film z google video. Wiem, że jest program, ale dzięki niemu zobaczę film tylko na kompie. Wypróbuję tą wtyczkę.


(Gen Salvador) #5

Fast Video Download zapisuje filmiki do formatu FVD, i o ile pamiętam to Allplayer sobie z nimi radzi :slight_smile:


(zagorskid) #6

VDownloader - ściąga filmy z Google Video, YouTube i paru innych; bezpośrednio konwertuje filmiki do znośnych formatów (np. MPEG lub AVI). :slight_smile:


(Gen Salvador) #7

a nie odbywa sie to przypadkiem ze stratą jakości i tak kiepskich filmików ??


(zagorskid) #8

lukaszzek , ja nie zauważam różnicy między materiałem pobranym i skonwertowanym, a tym wyświetlanym na stronie :). Ale jeśli film jest dłuższy konwertowanie może potrwać dłuższą chwilkę - niestety nie wyświetla się postęp konwersji, więc niektórzy mogą pomyśleć, że program się zawiesił ;).


(Leszczynek) #9

Właśnie wypróbowuję ten program. Poczekam trochę, bo film ma godzinę. Odbywa się to w ten sposób, że wklejam linka do programu, a ten ściąga film i konwertuje go od razu. Póki co jest 29% :wink: Zobaczymy jak z jakością będzie.


(Gen Salvador) #10

Hmm jakieś straty jakości na pewno są, a nie da sie przez ten program jakoś tak mniej inwazyjnie pobierać, bez konwertowania??


(zagorskid) #11

Nie - a przynajmniej w ustawieniach nie ma takiej opcji.

Filmiki z Google Video ściągane są bezpośrednio jako AVI, konwertowane są tylko te z YouTuba.


(Ramirez1) #12

VideoGet


(Leszczynek) #13

Udało się :slight_smile: I nawet jakość nie najgorsza. Dziękuję za wszystkie porady!