Program do przegrania dvd na cdr

Jak wyzej. jest jakis program ktorym mozna przegrac gre z plyty dvd na plytke cdr (ew. plytki cdr) zeby dzialaly na zwyklym pc z cd-romem… ?

winrar podziel na kawałki w ciągłym i samorozpakowującym się archiwum.

winrar podziel na kawałki w ciągłym i samorozpakowującym się archiwum.

Nie nie ma sensu tak robić.

Jeśli posiadasz pakiet Nero i jest w nim Nero Recorde , to możesz przekonwersjować DVD do CD . Z jednej płytki DVD po przekonwersacji będziesz miał jedną CD

Posiadam cos takiego:

Nero Burning ROM

Nero Cover Designer

Nero Express

Nero ImageDrive

Nero SoundTrax

Nero Wave Editor

Nero CD-DVD Speed

Nero DriveSpeed

Nero InfoTool

no to na tyle…

Tak można zrobić z filmem . Jeżeli to jest gra to nie .

Nic na ten temat nie jest napisane . Ktoś chce przenieść coś wielkości ok 4,5 g za pomocą dysków 700m to odpisuję .

To jest w koncu jakis sposob zeby przegrac sobie gre z dvd na cdr ? Ew.jesli bym zgral obraz z dvd i to dzialalby on dobrze ?? ( mam laptopa z nagrywarka dvd i zrzucilbym obraz nastepnie skopiowal go na PC dzialaloby to dobrze? )

Masz rację

tylko zrobić tak

zamontować z wirtualnego napędu a zarchiwizować dzieląc winrarem na pliki po 700MB.

no ok, ale chcac zeby mi to tylko dzialalo na pc to jak sobie zgram obraz na laptopa i wrzuce na pc bedzie wszystko dzialac ? Sorki ze tak dopytuje ale ja musze miec wsio tak dobitnie :wink:

Najlepsze rozwiązanie :arrow: kupić za 70 zł napęd DVD i obędzie się bez żadnych kosmicznych kombinacji.

DVD w komputerze jest już standardem a niedługo stanie się koniecznością !!