Program do przeróbki filmów poszukuję instalki

Witam . Od kilku lat miałem na laptopie zainstalowany program Nero 9 2014 to pewnie była wersja albo darmowa już na prawdę nie pamiętam w tym programie Nero używałem tylko Nero Video do przeróbek ,cięć filmików a reszta funkcji programu Nero nigdy nie używałem,ale skoro już były to to mi one nie przeszkadzały. Parę dni temu przez przypadek usunąłem instalkę Nero dlatego chciałem się Was zapytać gdzie taką darmową czy testową instalkę wystarczy samego Nero Video mogę ściągnąć na komputer być może są jest inny podobny program to w razie gdyby nie było możliwości ściągnięcia Nero Video to może być inny program do przeróbek Video. Kto lepiej od Was wie jak działa Nero Video także szukam coś w rodzaju Nero Video lub Nero Video,pozdrawiam.

Spróbuj Shotcut’a. Jest darmowy i do podstawowej obrobki starczy. Z płatnych to Adobe Premiere lub Vegas Pro.
Link do Shotcut’a:

W Dzięki blumberplumber program już wgrałem na kompa wypróbuję i odpiszę , W Dzięki jeszcze raz.

Też dobrym wyborem jest:

  1. OpenShot: https://www.openshot.org/
  2. Olive Video Editor: https://www.olivevideoeditor.org/ (alpha, ale naprawdę daje radę)
  3. DaVici Resolve 16: https://www.blackmagicdesign.com/products/davinciresolve/ (wersja free i płatna)
  4. Kdenlive: https://kdenlive.org/en/download/
    Także masz, co testować. Na pewno coś Ci podpasuje.

Jeszcze Dziś korciło mnie by go otworzyć ten program na zdjęciu kusząco się prezentuje, ale laptop mi nie chce go po zainstalowaniu otworzyć. Może to być problem, ze laptop jest za słaby bo akurat dziś go zainstalowałem na słabych parametrach laptopa taki co ogólnie go używam do oglądania filmów , ma tylko 1GB Ram także to może jego słabość powoduje problem w otwarciu tego programu . Zrobiłem parę fotek jak instaluje się ten program oraz komunikaty które na końcu wyskakują. Z włoskiego jestem na -4 ale z angielskiego to zamało by się wyznać co pisze na tych komunikatach. Być może to nie jest zależne od słabości tego laptopa a może problem robi to . że niedawno wgrałem na nowo system windowsa 8.1 i jeszcze go nie aktywowałem bo narazie nie wiem jak klucz niby z laptopa wyciągnięty jak na razie to może tylko usumąć ten komunikat w rogu co pisze by aktywować system bo czy tak naprawdę trzeba go aktywować to na razie tegio jeszcze nie wiem. Jutro spróbuję wgrać ten program na silniejszym laptopie 4GB Ram to zobaczę czy to zależne jest od siły laptopa czy od jakiś ustawień które trzeba zmienić niestety na 2 tych laptopach wgrałem system na nowo także ustawienia zapewne mają identycznie. Mam już parę programów wgranych na laptopy inie było z nimi problemu podczas pierwszego otwierania. Brakowało mi jeszcze tego programu nero vide 2014 premium także pół dnia straciłem na szukanie i instalowanie ,ale tego nero video nie znalazłem aż w końcu przypomniałem sobie o Was dobreprogramy.pl ok to dodam te foto z przebiegu otwierania tego programu a jutro rano spróbuję otworzyć ten program na tym laptopie 4GB

1GB RAM to stanowczo za mało do edycji wideo, ba nawet dla systemu operacyjnego. 4GB ok, ale nie na wyższe rozdzielczości materiału wideo.

wiem widzę,że nie są czytelne napisy ewentualnie jutro zrobię zrzuty na tym drugim laptopie .

raczej widać jak się powiększy.

ok przeczytałem komentarz , ze 1 GB to za mało ok tak jutro rano spróbuję otworzyć na tym co ma 4GB wprawdzie na ty co ma 4GB chciałem zainstalować program do przeróbek wideo a ten 1GB to taki laptopik co lata mi leżał na szafie uszkodzony a, ze miałem z jeszcze kiedyś tam kilka lat temu monitor 19 cali to go naprawiłem i mam tylko do oglądania zgranych filmów a ten silniejszy to na nim instaluję większość programów i go używam.

tak patrzę na foto tego programu no widać , że ładnie się prezentuje jeszcze piękniej niż nero ,ale zobaczymy czy otworzy go ten laptop 4GB. Widziałem tam komentarz od Domker co przesyła mi programy oczywiście spróbuję je ,ale już na tym laptopie 4GB bo tam mi jest jakiś program do przeróbki wideo potrzebny oczywiście przeróbki domowej takie tam np jak w n nero9 2014 premium . Jutro z rana sprawdzę na tym 4GB ten program i te następne i dam znać o czywiście W Dzięki za tak wielką pomoc z Waszej strony.

Nie masz zainstalowanych wymaganych Visual C++

A ten błąd o OpenGL 2.0 wskazuje na starą kartę lub procesor / brak wsparcia.

Ok krystian3w to ściągnę te wymagania Visual C++ to pewnie i na tym większym laptopie mi ich brak to ewentualnie zainstaluję i w tamtym bo zapewne mają oby dwa taki sam problem po wgraniu na nowo systemu . Tu na tym 1GB to faktycznie procesor pracuje na full,ale na szczęście to na nim to oglądanie filmów mi idzie ok tylko internet zacina ale to może coś w ustawieniach rozdzielczości bo podczas uruchamiania internetu to zmienia się jakby rozdzielczość na inną ,ale i tak na internet by film zobaczyć to wchodzę na tym 4 GB ale przy okazji Wam pokażę jak to wygląda na tym 1GB podczas przełączania obrazu na internet, ale co się tu spodziewać można po 1GB. Szkoda go było wyrzucać a , ze monitor zewnetrzny też miałem to rozebrałem poszukałem usterki a ,że siadła przetwornica 3,3 i 5v to kupiłem używana i płyta ruszyła

Zrzut%20ekranu%20(13)

tak to wyglądna 1 obraz to rozdzielczość na laptopie zanim uruchonię internet a 2 foto to po naciśnięciu np na połączenie z internetem np google to obra na laptopie się powiększa wiele rzeczy ucieka z pola widzenia gdzieś na boki 3 obraz to tak wygląda juz będąc na internecie np google a 4 obraz to tu na stronie dobreprogramy.pl z pracą procesora i pamięci ram ale niezbyt dokładny wykres bo ze względu na to że internet powiększył obraz to ten program z wykresem nie będąc częściom internetu to się zatrzymał.