Program do przesyłu plików między komputerami

Poszukuję programu do przesyłania plików. Robię grę(The games factory),i chciałbym zrobić multi-player. Chodzi o przesyłanie i wysyłanie pliku tekstowego (lub innego) np. player.txt, w treści np. life=100 itp. mogłoby być przez serwer ftp, bo np. Filezillą, można wysyłać i odbierać pliki ftp, ale (chyba) nie ma funkcji, żeby wysyłanie odbywało się automatycznie, czyli, żeby pliki od razu wgrywały się na serwer (i u drugiego gracza odbierało z serwera) albo coś takiego (bo przecież nie będę cały czas klikał na “wyślij” :wink: . proszę o pomoc! Robiłem już podobne rzeczy, ale w sieci lan. Wystarczyło przesłać plik do drugiego komputera i gra u drugiego gracza odbierała to. Jeśli ktoś zrozumiał o co mi chodzi… z góry dziękuje. Pozdrawiam.

Chodzi mi o coś takiego:

Player1 -> serwer -> player2

Player1 <- serwer <- player2

albo:

Player1 -> player2

Player1 <- player2

Czesio93

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu. Proszę więc zapoznać się w pierwszej kolejności z całym regulaminem forum, a następnie używając przycisku zmien.gif

W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika oraz mogą zostać wyciągnięte surowe konsekwencje.