Program do przywrócenia archiwum

Witam wszystkich:)

Mam taki problem: Chciałbym jakoś przywrócić utracone rozmowy na GG. Mogę to jakoś zrobić?? jakimś programem czy może jest jakiś prostszy sposób? Rozmowy skasowałem w programie, nie robiłem formatu anie nic z podobnych.

z góry dzięki za pomoc:)

Z tego co wiem, to GG robi kopię bezpieczeństwa profilów - więc domyślam się, że jest to kompletna kopia bezpieczeństwa (ustawienia, kontakty, archiwum). O ile dobrze pamiętam do znajduje się ona gdzieś w katalogu:

*C:\Documents and settings\Dane aplikacji\Gadu-Gadu*

Tylko musisz odkryć pliki ukryte, bo ten folder jest ukryty (przynajmniej taki atrybut miał kiedyś jak jeszcze używałem GG).

Jak już znajdziesz, to sam proces przywracania jest bardzo prosty. Wyłączasz GG, kopiujesz plik archiwum z kopii bezpieczeństwa swojego profilu i zastępujesz ten w ustawieniach aktualnych.

Pozdrawiam.

wszystko jest ok do tego momentu:C:\Documents and settings\Dane aplikacji

Nie ma takiego folderu:C:\Documents and settings\Dane aplikacji *\Gadu-Gadu*

Mimo, że dawałem aby pokazało pliki ukryte.

Posiadam nowe gadu . probowalem tyzm sposobem ktory jest zapisany na gorze ale nic nie daje poniewaz wchodze w plik C:\Documents and settings\ i nie mam zadnego takiego pliku jak \ . mam jakas szanse zwrocic archiwum ?

Jeżeli korzystasz z Windows XP spróbuj odnaleźć następującą ścieżkę:

C:\Documents and Settings\Nazwa_użytkownika\Dane aplikacji\Nowe Gadu-Gadu\NUMER GG\

Ścieżka dla Windows Vista:

C:\Users\Nazwa_użytkownika\AppData\Roaming\Nowe Gadu-Gadu\

Plik z archiwum powinien mieć nazwę ‘Archive.db’, nie jestem jednak w stanie Ci powiedzieć czy nowe GG tworzy kopie archiwum oraz jaką ewentualnie nazwę ma taka kopia.

Jeżeli chcesz przenieść archiwum na inny komputer/system skopiuj cały folder ze swoim profilem. Aby zobaczyć katalog ‘Dane aplikacji’ w XP lub “AppData” w Viście musisz odznaczyć opcję odpowiedzialną za ukrywanie plików i folderów.

Zamiast ‘Nazwa_użytkownika’ wybierz folder o takiej nazwie, jakiego loginu używasz podczas logowania się w systemie Windows - jest to nic innego jak nazwa twojego profilu w systemie Windows.

post1806896.html

post1444668.html

post1697384.html

Zobacz tym: http://www.searchengines.pl/GG-Jak-odzy … 42550.html

i co mam zrobic z tym plikiem archives? bo nie wiem co mam juz zrobic … bo bardzo chce odzyskac to archiwum …