Program do rejestracji połączeń Nokia e66

Witam, posiadam nokie E66 oraz SPV m3000 (znany również jako HTC wizzard), na moim PDA mam zainstalowane taka nakładkę mobille shell i tam obojętnie ile razy ktoś do mnie zadzwoni czy ja do kogoś zawsze mam 3 ikonki, połączenie wychodzące , połączenie przychodzące odebrane, połączenie przychodzące nieodebrane. Każde połączenie jest zaznaczone oddzielnie nawet jeśli dzwoni do mnie jedna osoba 10 razy pod rząd z podaną data i godziną.

Natomiast w noki e66 , jeśli jedna osoba za dzwoni do mnie 10 razy to nie jest to pokazane!(pokazane jest jako jedno połączenie), ba gorzej jeśli na moją komórkę przyjdzie więcej niż 20 połączeń z różnych numerów to nokia tego nigdzie nie zapisuje?! dla mnie jest to nie do pomyślenia… na moim HTC nie spotkałem się z limitem rejestru… mogę przeglądać numery które dzwoniły do mnie parę miesięcy wcześniej (kilka razy mnie to uratowało)

Czy jest jakiś program bardziej zaawansowany do rejestracji połączeń na nokie e66? a może mam po prostu coś źle ustawione? jestem zielony w sprawach noki ;/

Z góry dzięki za odpowiedz :wink: