Program do rejestru

Witam, jako że jest to moj pierwszy post i niezbyt zgrabnie na tą chwilę poruszam się po forum mam nadzieję że nie złamałęm zadnego punktu regulaminu.

Poszukuję skutecznego program do zarządzania rejestrem, mianowicie potrzebuje funkcji czyszczenia rejestru oraz usuwania blędów / błednych wpisów. Najlepiej zeby program był darmowy, jeśli nie to chociaż tani ;-).

Pozdrawiam Arcy.

najlepiej zrobisz to Reg Cleaner’em, bo Jv16 Power tools jest dla bardzej zaawansowanych i jak się nie znasz to kicha może być

Witaj na forum :slight_smile:

Poczytaj TEN temat a w TEJ jego części znajdziesz konkretne propozycje.

Ja używam jv16 PowerTools !!

OK, dzieki zabieram sie za lekturę.

Arcy , od Siebie polecam RegSeeker, testowałem wiele programów tego typu i własnie RegSeeker wypadł najlepiej :slight_smile:

kosior6 , wielkie dziecki RegSeeker wykrył nawet błędy rejestru niedostrzegalne dla programów podanych wcześniej.

Dziekuje wszystkim !

Pozdrawiam Arcy.

Wdg. mnie najlepszy jest jv16.

Zobacz jeszcze tutaj

aju , testowałem jv16 i nie wykrył nawet połowy tego co RegSeeker, więc jakaś róznica jest …

Ja proponuje jeszcze zainstalować program do defragmentacji rejestru, bardzo przydatny;)

Registry Defragmentation(szkoda, że płatny),

NTREGOPT http://www.darmoweprogramy.forall.pl/pobierz.php?id=76

Jv16 niestety nie wykrył wiekszości błednych wpisów w rejestrze.

Najpierw przeskanowałem rejestr Reg Cleaner’em “coś tam wykrył”, nastepnie przeskanowałem jv16 wykrył troche wiecej wpisów, na sam koniec użyłem RegSeeker’a który wykrył 30% wiecej niż 2 jego porzednicy.

A z płatnych

TuneUp , RegDoctor :wink:

Arcy , tak jak napisał user wigrus , przydatny jest jeszcze defragmentator rejestru, a słuzy on do uporządkowania wpisów po czyszczeniu rejestru…Ja polecam do tego celu Registry Toolkit, pełna werjsa tego swietnego programu dostepna jest w najnowszym CHIP’ie.

jest częścią pakietu

:wink:

Ja i tak jestem za jv16 bo nigdy się na nim nie przejechałem.

Ale czasem trzeba przeskanowac rejestr i dwa razy.

I patrzcie uważnie na tych swoich programach czy coś tam nie znajduje szkodliwego.

Bo po usunięciu może byc konieczny backup lub system nawet nie wejdzie (były i takie przypadki) :wink:

Ja polecam RegSupreme. Jest szybki

Akurat na czasie mi nie zależy :). Program ma być bezproblemowy i skuteczny :-).

Arcy i własnie taki jest RegSeeker, wybrałes juz jakis program do defragmentacji rejestru ?