Program do robienia automatycznego backupu


(Szczepaniakpila) #1

Poszukuję programu który zrobi mi backup automatycznie na dysku zewnętrznym USB, niezwłocznie kiedy tylko podłącze ten dysk pod komputer...


(pysiu) #2

http://www.dobreprogramy.pl/FBackup,Pro ... 13148.html - FBackup 4.4.188


(Szczepaniakpila) #3

Tylko że on nie jest CAŁKOWICIE spolszczony ja szukam czego w pełni PL... A zresztą ja tam nie widzę opcji aby BACKUP BYŁ AUTOMATYCZNIE ROBIONY PO PODŁĄCZENIU ZEWNETRZNEGO DYSKU. Program ma robić backup tylko wtedy gdy ja podłącze ten dysk...Nie chodzi mi o harmonogram że np. w piątek o 17 ma robić backup bo nie wiem czy w tym momencie będe miał akurat podpięty ten dysk pod kompa...Chodzi mi o to że :

-DYSK PODŁĄCZAM POD USB I AUTOMATYCZNIE TWORZY MI SIĘ BACKUP JEDNEGO FOLDERA...


(Benek432) #4

http://www.dobreprogramy.pl/Cobian-Back ... 12544.html

Jest w pełni po polsku (testowałem wersje stabilną 9).


(Masder12) #5

a słyszałeś może o Backupie Online? wsumie zaczyna się to rozwijać ale już działa. Nie musisz nic podpinać. Są programy, które automatycznie robią backup całego dysku na serwer, a potem tylko to aktualizują. Bardzo wygodne rozwiązanie. Właśnie przymierzam się do zakupu takiego programu. (F-Secure Backup Online) Aha. Bardzo fajne jest to, że dostęp do plików masz z przeglądarki int. Czyli nie musisz ze sobą nosić dysku. Wystarczy, że ktoś ma internet :wink:


(Zygi 44) #6

Auto-Backup 1.0.0.12

http://www.dobreprogramy.pl/AutoBackup, ... 12968.html