Program do robienia filmów z gier


(Kiyokosayorii) #1

Dzień dobry!

Szukam dobrego programu do robienia filmów z gier. Mam Ashampoo Snap, ale nie jestem z niego specjalnie zadowolona :confused:

Zależy mi na Polskim interfejsie. A i żeby nie zmniejszał FPS w grach.

Z góry dziękuję :wink:

P.S Proszę nie wyrzucać tematu do kosza. Zależy mi na tym programie :smiley:


(Patryksmiechowicz) #2

Polski i w miarę tani jest Action!

http://mirillis.pl/pl/products/action.html


(rgabrysiak) #3

Fraps, Bandicam.


(Chillout) #4

http://www.google.pl/#q=+site:forum.dob … 01&bih=650


(Kiyokosayorii) #5

@rgabrysiak

Coś innego bez znaków wodnych


(rgabrysiak) #6

Free Screen Video Recorder

http://www.dvdvideosoft.com/pl/products … corder.htm


(Martusia094) #7

Do takich rzeczy używam Debuta http://www.dobreprogramy.pl/Debut-Video-Capture-Software,Program,Windows,33120.html i FPS’ów nie obniża (nie tworzy także znaków wodnych).Wydaje mi się że zależy to w pewnym stopniu również od sprzętu i gry jakiej chcesz nagrywać (poprawcie mnie jeśli się mylę).

Mi na przykład na XP-ku Debut spowalniał klatki (nagrywałam chyba filmik z Penumbry).Teraz nagrywałam również Debutem,również Penumbrę,tyle że na o wiele mocniejszym lapku z Windows8 i wszystko było OK.

Polecam zajrzeć do http://www.dobreprogramy.pl/Przechwytywanie-wideo,Kategoria,Windows,190.html dać sortowanie według oceny i sprawdzić parę programów z najwyższą średnią.

Co do innych programów z którymi miałam do czynienia,używałam HyperCama2,Frapsa i Gregiona,ale nie zagościły u mnie długo (najdłużej miałam HyperCama2 i byłam z niego w miarę zadowolona).

Co do polskiej wersji języowej: po co ci ona? Nie rozumiesz zwrotów typu:record albo pause itp? :-o Rozumiem że gdy program jest w języku polskim jest o wiele fajniej,ale według mnie,program tego typu (przechwytywanie wideo) nie musi posiadać polskiego interfejsu,żeby dało się w nim połapać.Z resztą na YT masz pełno tutorialów i instrukcji jak posługiwać się takimi programami,jeżeli masz naprawdę kłopoty z językiem angielskim.

Powodzenia.


(wajdzik) #8

Albo będzie zmniejszał FPSy, albo będzie zapisywał bez żadnej kompresji (więc nawet krótkie filmy będą miały ogromne wielo gigabajtowe rozmiary). Najlepszy sposób na na brak strat w fpsach to zapisywanie na osobnym urządzeniu - drugi komputer lub specjalne urządzenie.


(Kiyokosayorii) #9

@hipopotamica

Witaj!

Ściągnęłam ten program, tylko nie wiem jak go używać…

@edit

Dobra, dobra ogarniam ten niezwykły program. Temat do zamknięcia :wink: