Program do robienia GIF'ów

(Morgenowsky) #1

Poszkuję BARDZO PROSTEGO programu do robienia GIF'ów. Najlepiej gdyby ten program był po polsku i full wersion.

P.S. Podajcie mi link do ściągnięcia takiego programu :slight_smile:

(system) #2

Bannershop Gif Animator :arrow: http://www.selteco.com

(Morgenowsky) #3

Tam jest trial... :frowning: Ale dzięki i za to.

To jak, pomożecie mi ?

(system) #4

Tak, ale ten trial jest w pełni funkcjonalny przez 30 dni. A później zawsze można zakupić pełną wersję.

(Morgenowsky) #5

No można, dodałbym jeszcze, że chcę za frico- bardzo prosty i najlepiej po polsku.

(system) #6

Na informatyce używaliśmy swego czasu bardzo prostego programu do robienia gifów. Polegał on na tym, że dodawało się do listy wcześniej zrobione klatki danego gifa, wybierało się czas przejścia między nimi i brało się "MAKE", czy jaoś tak i po paru chwilach animowany gif goptowy. Niestety nie pamiętam już jak się ten programik nazywał.

(inż. Piniol) #7

tu masz dobry darmowy programik do robienia gifow: http://www.softlookup.com/download/down21612.html

(Morgenowsky) #8

Dobra, już mam :slight_smile: Dzięki wam! !!

P.S. Do Pawka, po co mi to pisałeś, że używałeś takiego programu? Przecież to nic mi nie dało... no, ale nic, nie ważne już.

POZDRO I DZIĘKI JESZCZE RAZ!

(Kos@) #9

Jak nie szkoda ci pieniędzy... możesz używać Adobe ImageReady. Całkiem niezły jest chociaż przydaje się mu Photoshop do akompaniamentu, razem jakieś 3840,-.Lepiej poszukać czegoś tańszego albo wogóle darmowego np "Gif Animator" czy jakoś tak. Jest prosty w obsłudze i noezle się sprawuje.

(inż. Piniol) #10

Link ktory wczesniej podalem prowadzi wlasnie do Ulead Gif Animator Lite :slight_smile:

(system) #11

(Morgenowsky) #12

No spoko Pawek, poprostu myślałem, że używałeś go KIEDYŚ i tyle :slight_smile: Ale jeśi możesz podać mi jego nazwę to byłbym wdzięczny :slight_smile:

(Derbeth) #13

Może Gimp? Też są chyba narzędzia do tworzenia grafiki na stony WWW.

(Serekm) #14

Witam.

Podajecie dużo porgramów do robienia gifów. A czy ktoś zna jakiś link z opisem stworzenia gifa w jakimś programie????

Pozdrawiam.