Program do robienia ramek na zdjeciach


(Pluczynska) #1

Poszukuje programu w ktorym bede mogla dorabiac fajne ramki do zdjec :slight_smile:


(system) #2

Ja takie bajery dorabiałem kiedyś programem o nazwie Ulead Photo Express... Wtedy to była jeszcze wersja 3.0... Zaraz wyszperamy jakiś link... 8)

UPDATE...

Hmm... Na stronie producenta nie ma... Ale bez paniki 8)

UPDATE 2...

Mówiłem, żeby nie tracić nadziei :smiley: Oto link do demka wersji 4... :smiley: Myślę, że powinno starczyć... 8)

http://tpnet.tucows.com/adnload/195004_75117.html


(Pluczynska) #3

dzieki, ale nie sciagne tego :smiley:

za wielkie, bede sciagac przez 3 dni :slight_smile: a jak sie rozlaczy internet np. przy koncowce to kaplica, a programu do sciagania plikow nie uzywam


(system) #4

No to idziemy, wedle życzeniu szukać czegoś poręczniejszego... 8) Jak to mawiają nasi bracia zza Wielkiego Muru (pięknie to akcentują przy okazji): "Klijent nas Pan" :smiley:


(Jablek 88) #5

a tak przy okazji sciągnij sobie DAP http://dobreprogramy.com/index.php?dz=2&t=20&id=608 oto link do strony z dapem.DAP to program wspomagajacy sciaganie.


(system) #6

Hmm... No niby znalazłem, ale... No właśnie, ale ramki jakie robi ten program to są zwykłe prostokąty o zadanym kolorze - możemy ewentualnie zmieniać ich grubość :frowning: Program to 21-dniowa wersja demonstracyjna. Natomiast spełnia główny warunek - jest zdecydowanie mniejszy - trochę mniej niż 5MB... :smiley: No nic - chyba niczego lepszego teraz nie znajdę:

http://bigserwer.org/modules.php?name=Downloads&d_op=getit&lid=569

PS. Francuz dobrze pisze - możesz (w miarę możliwości) skorzystać z takiego np. DAPa i za jego pomocą ściągnąć pierwszą moją propozycję - na raty. Tamten programik oferuje naprawdę spore możliwości - tylko obawiam się tej wersji demo, ale myślę, że nie powinno być niespodzianek... Wybór należy do Ciebie. Świstak mówi, że pomysły mu się na ten czas wyczerpały :wink:


(Bigjunak) #7

a czemu nie ten?

http://download.chip.pl/download_89357.html

irfan view 3.9 + plugins

http://www.irfanview.com/