Program do robienia stickerów

Mam pewien problem moja siostra chce żebym jej zaprojektował na komputerze sticker ze zdjęć które sobie wybierze i nie wiem jak to zrobić.

Może znacie jakie programy do robienia stickerów??? Proszę pomóżcie! !!

Z góry dziękuje za pomoc! !!

Opisz dokładnie, na jakich stickerach chcesz wykonać tą pracę (kształty i wymiary). Opisz także, jaką techniką planujesz je pokryć (nadruk laserowy, drukarka “plujka” czy coś profesjonalnego). Jeśli już masz te stickery, to opisz w jakiej formie (format arkuszy).

Kształtu to ja jeszcze nie znam wymiary ok.1m x 1m to będzie nadruk laserowy formatu nie znam

Rozumiem zatem, że tu nie chodzi (jak pierwotnie zrozumiałem) o klasyczne małe stickery (nalepki), tylko o duże gabarytowo nadruki. Jeśli piszesz “sticker” to znaczy, że to coś można “przykleić”.

Czy tu chodzi zatem o folię typu Jack? Jeśli tak, to raczej niemożliwy będzie nadruk laserowy, a gdy w grę wchodzi powierzchnia ok. 1m kwadratowy (podałeś gabaryt 1metr x 1 metr), to także rzadko kto posiada sprzęt w domu, aby tego dokonać!

A wtedy nadruk musisz zlecić w jakimś przedsiębiorstwie, które tym się zajmie.

Wystarczy zatem, abyś dostarczył im fotki w wersji cyfrowej, a oni sami dokonają takiej obróbki.

Chyba, że masz do dyspozycji drukarkę laserową zdolną wykonać wydruk o szerokości 1 metra.

W grę wchodzi wydruk na formacie A1.

Dzięki za pomoc

Kamilu, taką naklejkę, zaprojektujesz w każdym nawet półprofesjonalnym programie graficznym, dla Ciebie polecam GIMP, lub, którąś z próbnych wersji pakietu Adobe (tu już profesjonalnie). Pamiętaj aby podczas pracy zachować parametry pliku czyli rozmiar 1:1 i rozdzielczość ok 200 dpi. Taką naklejkę najlepiej wydrukować we firmie, która oferuje wydruki solwentowe, czyli farbami rozpuszczalnikowymi. Pamiętaj aby taki wydruk zalaminować, gdyż po pewnym czasie straci on wyrazistość w przypadku braku takiej ochrony.

Dzięki wszystkim za pomoc temat do zamknięcia