Program do robienia stron WWW graficznie

Witam,

poszukuję programu (o ile takowy istnieje) w który wrzuca się jakiś plik graficzny, ustawia miejsca cięcia grafiki, wrzuca miejsce gdzie ma się pojawiać tekst, jakieś obrazki itp.

Chodzi o to żeby sam zrobił divy i tabele w CSSie.

Istnieje takie ‘coś’?

Proszę nie pisać odpowiedzi w stylu:

  • Ucz się HTML i CSS!

  • Google…

HTML i CSS mam opanowane w podstawie. Co do GOOGLI to znalazłem program dołączony do EdHTML jednak On tylko kroi strony a resztę trzeba pisać samemu.

Taki program na pewno umilił by wszystkim webmasterom pracę.

Czekam na odpowiedzi.

WYSIWYG web builder,

Do wersji 2 iles jest freeware

A czy w tym WYSIWYG Web Builder jest możliwość używania swoich grafik itp. czy tylko są gotowe komponenty?

Aptana Studio,Kompozer

Dzięki wszystkim za odpowiedzi. Pobrałem WYSIWYG Web Builder oraz Kompozer.

WYSIWYG jest bardzo funkcjonalny jednak ciekawi mnie czy jest w nim opcja krojenia strony? (tzn. żeby tworzył on kilka plików graficznych z jednego który podam i zapisywał gdzieś na dysku, a jednocześnie ustawiał te elementy na stronie)

Co do Kompozera to zaraz sprawdzę :slight_smile:

//Edit

Co do WYSIWYGa - czy da się w nim zrobić tak by generował plik CSS w którym będą dane położenia elementów?

Co do Kompozera - program w porządku, jednak bardziej przypadł mi do gustu WYSIWYG.

Raczej nie a po co ci to?? Program sam wszystko robi to nie ma co sie mieszac…

No tak, ale jeżeli chciałbym później zedytować tę stronę to muszę mieć plik od WYSIWYGA bo on HTMLu nie czyta… Ja np. nie lubie jak mam wymieszany CSS z HTMLem :smiley: No ale ważne że takie cacko istnieje.

To mas ztesz sam plik wysiwyg. Jak masz html wrzucohy na serwer to tylko otwieraz ten plik wysiwyg i edytujesz jego i od nowa exportujesz html i wgrywasz od nowa, albo mozesz ustawic ustawienia publikowania i wgrywac pliki z programu prosto na serwer