Program do robienia świadectw

Mam pytanie gdzie mozna zanlesc program do robienia świadectw ostatnio go mialem na kompie tylko go ununolem i nie wiem skąd go sciagnelem . Jest bardzo potrzebny poniewaz musze pokazac Babci świadectwo z czerwonym paskiem(kasa) niestety bardzo daleko jestem od niego :smiley:

Prosze pomórzcie

Babcia obiecała sypnąć kasą.:P:P:P A tobie nie wyszło. Trudno.

To co chcesz zrobić to sie nazywa w najlepszym wypadku kłamstwem a w najgorszym fałszerstwem

Jak daleko chcesz zajść taką metodą

Nazywaj mnie nawet gwałcicielem mnie to WALI jak nie pomorzesz to nie nabijaj sobie postów

:shock:

Na miejscu twojego ojca to bym Ci zrobil taaaki ladny, czerwony pasek na pupencji, ze ho ho (do tego nawet nie trzeba miec specjalnie drogiego oprogramowania!). :twisted:

Jak pokażesz babci świadectwo z czerwonym paskiem to napewno sypnie kasą za czasów babci takie swidectwo znaczyło że nie zaliczyłeś

O bozeee wy to sie znaciena zartach ja nie moge jak nie znacie linka z takim programem to lepiej nic nie piszczcie :twisted:

Jamaica nie zucaj textami mojej ciotki

Po pierwsze:

Człowieku popatrz na mój licznik i sam sobie odpowiedz jaki sens ma w moim przypadku nabijanie postów ??

Po drugie:

Kulturą słowa to Wy obywatelu nie grzeszycie :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Po trzecie:

Czemu namawiasz inne osoby do pomocy w Swoich matactwach ??

Nie powinieneś dostać żadnego świadectwa Timmy, a poza tym ja na przykład oddał bym sporo, żeby jeszcze moją babcię zobaczyć…

:x :x :x

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php XXX -


Ponieważ niezbyt uważnie przeczytałeś posta

Autora, tedy zmieniam treść - niech sam się męczy.

Asterisk

Zamykam

Asterisk