Program do Robienia Zrzutów Ekranu!

Witam, czy wie ktoś może skąd mogę wsiąść program do robienia zrzutów ekranu? Znalazłem w Google masę tego ale chodzi mi o taki co:

  • Po naciśnięciu PrtScr zrobi cały zrzut ekranu i zapisze go do foleru ‘Zrzuty’ oraz zrzut tylko okna gry ktore wyznacze i zapisze go go folderu ‘ZrzutyObciete’. Zna ktos taki?

Mazurpl , ja nie znam takiego osobiście, ale jeżeli są to gry online, to do przeglądarki Firefox jest rozszerzenie ScreenGrab!, które wykonuje zrzuty, można je wtedy zapisać lub też skopiować (całą stronę, ramkę lub widoczny fragment).

Akurat nie takie :|. Normalnie bym używał Uosu ale niestety on nie obcina zdjęć.

Mazurpl , nie wiem, czy znajdziesz coś takiego, ale przecież możesz zrobić zrzut całego ekranu, a potem edytować ten plik i wyciąć to, co jest Ci niepotrzebne. Poszukaj jeszcze tutaj.

Ok znalazłem, nie jest perfekt ale myślę że najlepszy: program ‘PrintScreen’.

Dzięki za pomoc!

to spróbuj WinSnap’a - rewelacyjny. jedyne czego nie ma z tego co wymieniłeś, to zapis obszaru, okna, całego ekranu,… do osobnych folderów

olcia9393 , ma racje :slight_smile:

Tak tylko że jak mam ponad 100 zrzutów i chce je wrzucic na forum to troche, mhm ciezkie :P. Na linuxie napisalem se zwykly skrypt a tutaj Hard-Core ;|!

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& … n+4.3.1299 jednym słowem naciskasz print screen i zapisuje już w katalogu plik :slight_smile: