Program do robienie Backupu systemu Windows XP


(model12) #1

Witam.Do poczytania

http://www.searchengines.pl/Backup-i-kl ... 21332.html


(Roberto162) #2

Jeśli masz wersję PRO i dysk podzielony chociaż nz dwie partycję to polecam narzędzie wbudowane w system- Automatyczne odzyskiwanie systemu (ASR). To dobre narzędzie sam z niego korzystałem przywraca wszystko. Tu na tej stronie znajdziesz informację

http://infojama.pl/157,artykul.aspx

Jeżeli chcesz coś lepszego z większymi możliwościami to polecam Acronis True Image Home 2010 Pl- w Komputroniku jest teraz promocja i to narzędzie kosztuje 129,90 PLN. Warto kupić używam go od trzech lat nigdy się na nim nie zawiodłem.

http://www.komputronik.pl/index.php/pro ... OX_PL.html


(Reksio009) #3

CloneZilla najlepsza, darmowa lecz po angielsku, lepszego programu za free nie znajdziesz, czytaj poradnik tworzenie-partycji-recovery-przy-pomocy-clonezilla-partimage-t344650.html


(Piotrkijak) #4

Acronis True Image albo Norton Ghost.


(jacek3miasto) #5

W związku z zakupem nowego dysku twardego i chęcią przeznaczenia go na backup zawartości pierwszego dysku mam pytanie: czy program do tworzenia backup'u mam zainstalować na Master i jako miejsce kopii wskazać Slave, czy program zainstalować na Slave i tam też robić backup?


(Piotrkijak) #6

Jeżeli masz dysk ata(łączony taśmą z mobo) dla programu nie ma to znaczenia jak będą podłączone dyski(program może być na masterze zainstalowany, a backup robiony na slave'ie), ale ma to znaczenie dla biosu. Mianowicie, dysk na backup musi być jako salve, ponieważ jeżeli oba będą na masterze, to dyski wejdą w konflikt i bios nie zobaczy jednego dysku. Wyjątkiem są dyski sata, które łączone są wąskim kabelkiem i je po kolei podłącza się do gniazd oznaczonych na płycie głównej jako sata0, sata1 itd.


(skandyn) #7

Polecam : Comodo Time Machine i można spać spokojnie.

Pozdrawiam.