Program do rysowania podczas wykładu

Zamierzam zrobić prezentacje online dla znajomych. Będę przesyłał ekran swój a na nim Excel. Szukam programu, najlepiej darmowego, za pomocą którego mógłbym rysować na ekranie strzałkę, zakreślenie a może powiększyć jakąś część ekranu. Znajdzie się coś takiego?

Może ktoś wie czego ten pan używana do rysowania ?

Po prostu nie znasz Excela.
Masz to wbudowane tam: Wstawianie > kształty i wybierasz strzałkę, rysujesz. Do cofania używasz skrótu Ctrl+Z

Jeżeli potrzebujesz zaawansowanych funkcjonalności dla prezentacji to użyj do konferencji WebEx Cisco.

Nie upieram się że znam.

Ale będę się upierał że on tak nie robi na tym filmie. [nie pojawia mi się mu np. na wstążce “narzędzia do rysowania”]. Używa programu zewnętrznego w stosunku do excela, tylko nie wiem jakiego.
Nie interesuje mnie wstawienia kształtów . Interesuje mnie zresztą nie tylko excel ale rysowanie uniwersalne. Będę używam również Worda. Wiem że tam też są kształty.

Zresztą znalazłem już jakiś program w tym stylu
http://www.pointofix.de/
ale jakoś mi nie leży. Może coś podobnego?


To, że myszką nie wybrał danej funkcji nie oznacza, że jej nie wywołał skrótem na klawiaturze.

Aleś się uparł. Poproszę o inne odpowiedzi. Bo ja jestem pewien że to nie excel.
Tak czy inaczej poproszę coś co działa w każdym programie.

Epic Pen - zdaje się że czegoś takiego potrzebujesz. Tutaj więcej o narzędziu.
Albo ZoomIt.

IMO - kombinacja jak się dało zbindować może być sensowna.

Niestety nie zrozumiałem Twojego posta