Program do ściągania zdjęć z Canon PowerShot S3 IS na Win 7

Witam.

Poszukuję programu do ściągnięcia zdjęć z mojego aparatu Canon PowerShot S3 IS na komputer. Problem polega na tym, że odkąd zainstalowałem sobie Windows 7 64-bit, oryginalny soft z płyty nijak nie rozpoznaje mojego aparatu (nie wiem co jest przyczyną). Dlatego poszukiwałem na stronie Canona jakiegoś programu albo uaktualnienia, które by mi pomogło, ale na niewiele się to zdało…

I tutaj zwracam się do was: może ktoś zna, ma albo korzysta z dobrego oprogramowania, którym da się ściągnąć zdjęcia z aparatu pod Windows 7 64-bit. Jeśli tak, to proszę o odpowiedź w temacie.

Z góry dziękuję za odpowiedzi :wink: .

W aparacie musisz ustawić aby był widoczny jako pamięć masowa i wtedy komputer wykryje aparat jako dysk wymienny i żadne dodatkowe oprogramowanie nie będzie Ci potrzebne :slight_smile:

Ja posiadam PS A1200 i jedyne co muszę , zrobić to podłączyć kablem USB i nacisnąć przycisk Power na aparacie , Win 7 rozpoznaje aparat , klikam w niego i ukazują się foldery, następnie kopiuje i już.Ale to już inny aparat.

Na stronie Canona można pobrać oprogramowanie zgodne z Windows 7 x64 - ZoomBrowser EX 6.7.2 Updater

Więcej dla tego aparatu -> Link