Program do sklejenia filmów

Hej poszukuje programu, który sklej 3 filmy w 1. Normalnie nie miał bym problemu z tym tylko, że pliki mają format mov i żaden program nie chce mi tego przyjąć. A zmiana z mov na avi trwa kilka godzin bo są to filmy nagrane w HD. Znacie program, który złączy te filmy bez wcześniejszej zmiany ich formatu?

Freemake Video Converter

http://www.dobreprogramy.pl/Freemake-Vi … 20113.html

http://www.dobreprogramy.pl/SUPER,Program,Windows,23927.html

Coś nie mogę zrobić zadnym z tych wyżej wymienionych będę jeszcze próbował ale może ktoś zna jakąś 3 opcję? 

Wydaje mi się, że ciężko będzie znaleźć program, który scali pliki w formacie mov bez bawienia się w rekompresje, dekompresje, rekodowanie - wśród bezpłatnych ale i płatnych.

 

Jest program VideoContainerSwitcher dostępny na stronie sourceforge.net, który to ma niby zamieniać formaty bez zmiany jakości. Program darmowy, pobrałem go nawet ale nie miałem czasu wypróbować. W każdym razie sprawdź czy uda się nim zamienić mov na mkv a potem użyj do połączenia mkvmerge, także darmowy. Mam nadzieję, że się uda.

Nagrywam odcinki programu na wtyczkę pendrive podczas premiery w telewizji w formacie mts, a potem w programie Handbrake konwertuję to do mp4. Ostatnio włączyłem nagrywanie za późno i nie nagrałem kilku pierwszych minut. Program jest dostępny za darmo na oficjalnej stronie TVP, jednak w dużo gorszej jakości. Dlatego ściągnąłem ten odcinek ze strony TVP, wyciąłem brakujący fragment i próbuję go dołączyć do nagranej części filmu. Mam z tym spore problemy. Przekonwertowałem ten wycięty fragment na mp4 w Handbrake z identycznymi parametrami (zwiększając również rozdzielczość do rozdzielczości drugiego, lepszego jakościowo fragmentu), ale program Avidemux, którym chciałem to połączyć twierdzi, że pliki mają inne parametry. Próba łączenia w programie MP4Joiner kończy się tym, że pierwsza część filmu ma szary obraz i leci tylko dźwięk, a druga jest w porządku. W Any Video Converter łączy prawidłowo, ale mocno psuje jakość obrazu i dźwięku. Windowsowe łączenie przez cmd z poleceniem copy /B powoduje, że w pliku wyjściowym… jest tylko pierwszy plik, a drugiego nie ma. Jak mam to połączyć bez straty jakości drugiego, nagranego z telewizora pliku?