Program do słuchania stacji radiowych

Cześć ziomale, mam pytanie. Znacie jakiś dobry program do słuchania stacji radiowych na PC? Najbardziej chodzi mi stacje USA i UK a nie polskie. na DB widzę w dziale same aplikacje takie sobie. Może znacie coś godnego polecenia?

Ja polecam (bo sam korzystam) RadioSure

Ma sporo ustawień, można segregować stacje po kraju, gatunku, języku, itp. można nagrywać, itd.

1 polubienie

RamaRadio :smiling_face_with_three_hearts:

Tak, to jest super!

Mam włączone to właśnie. używałem w przeglądarce worldwide radio ale bym wolał osobny program.

Wiele stacji z jego listy nie działa te co często słucham, wielu też z tej wersji przeglądarkowej nie mam na tym programie małym. Na przykład świetnej stacji America’s Country, AirProgressive, Radio Woodstock czy Techno Club - w sumie żadnej nie mam z tych co miałem tam. Dziwna akcja. Aplikacja całkiem fajna bo mała choć wyszukiwarka działa w niej tragicznie dziwnie.

A ja polecam to: http://radio.garden/
Obracasz kule ziemską i wybierasz stacje radiowe, nawet te najmniejsze. Możesz dodawać też stacje do ulubionych. Chyba nawet aplikacja na Androida jest.

Olej grajki. Poustawiaj porządnie np. Foobar i szukaj strumieni:
AirProgressive.org listen online .

To jest to?

@Radek68
Widzę, że gust podobny, pa jakie cudo ];->
http://23.237.150.98:8512 .

Dawno temu używałem ScreamerRadio, wśród stacji znalazło country, ale z Czech :stuck_out_tongue_winking_eye:
Country Radio - Screamer Radio .

To kacapski projekt, ich strona nie działa. roblem w tym że cała masa stacji też już nie działa. Nie da się tego zaktualizować.

Aż dziwne że wszystkie te bazy są takie.

Jaki i czyj to „projekt”, to nie mam pojęcia, ale faktycznie od kilku tygodni ich strona przestała odpowiadać. Za to sam program jest (dla mnie) nadal z gatunku tych bardzo dobrych.

Jak ktoś chce zaktualizowane stacje do RadioSure, to proszę, załączam tu zaktualizowany plik ze stacjami z kwietnia.
Plik należy rozpakować do katalogu Stations w folderze z zainstalowanym RadioSure.
Czyli np. C:\Programy\RadioSure\Stations lub gdzie tam ktoś go zainstalował.
stations-2022-04-24.zip (2,2 MB)

@Radek68
Słuchaj: udostępniłem ten twój plik w postaci linku do pobrania w komentarzu pod moim filmem na YT nt. RadioSure. OK, mogłem??

Mogłeś wcześniej zapytać nim to zrobiłeś, ale @Radek68 nie powinien robić problemu.

[Radek68] Dziękuję Tobie za ten plik. Bo baza była z 2016 roku u mnie. Zostało usuniętych ponad 1000 stacji. Teraz wygląda to lepiej.

Strona nie działa bo to był wirtualna przestrzeń chyba co zablokowali ruskie podmioty. Może już nie działać w przyszłości. Trudno ocenić.

Jeszcze to screamer radio jest dobre ale ma bardzo mało stacji. może z 500. A sprawdziłem tych programów do słuchania radia około 20 różnych. Im prostszy tym lepszy.

Oczywiście.

1 polubienie

Ten temat został automatycznie zamknięty 180 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.