Program do spisywania segregatorów itp itd

(Forum Gloveg) #1

Witam was.

Poszukuje program który będzie mi wskazywał gdzie leży dany segregator :wink:

a mianowicie wyjaśniam o co mi chodzi:)

mając firmę mam wiele wiele archiwum i setki segregatorów, każdy podpisany i położony na danej podpisanej półce.

ja mam zapisane wszystko na kartkach ale chciałbym to zkomputeryzować.

u mnie segregator nr 146 leży w archiwum I/12 (archiwum 1 półka 12) ja to musze szukać gdzie on lezy na kartce a tak bym wpisał w programie nr 146 i pc pokazuje gdzie on jest oczywiscie po uprzednim zapisaniu wszystkiego w program :slight_smile:

jest jakiś program tego typu?

(Agatonster) #2

chiquita ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.

(Frankfurterium) #3

Nawet notatnik, chociaż wygodniej byłoby w arkuszu kalkulacyjnym. Wciskasz CTRL + F i wyszukujesz pozycję po numerze.

(kamil_w) #4

Najwygodniej? Program kliencki z obsługą bazy danych, jednak sprawdziłby się tu również świetnie Microsoft Access lub LibreOffice Base.

(Forum Gloveg) #5

ja kiedys miałem taki program ze wpisywałem np nazwę folderu a on pokazywał na jakiej płycie go mam ale nie pamiętam nazwy :confused:

(kamil_w) #6

@chiquita

Piszesz prawdopodobnie o programie WhereIsIt, ale on służy do zupełnie czegoś innego i w tym przypadku nie sprawdzi się.

(Forum Gloveg) #7

znalazłem program gs base 9.1

ale po polsku ja potrzebuje niemiecki lub angielski

Dodane 16.09.2012 (N) 20:51

może inaczej

musze stworzyć prostą bazę danych gdzie:

wpisując w wyszkiwarce słowo “patent” wszystkie dane które to posiadają zostaną wyświetlone reszta zniknie :wink:

no i darmowe niestety to gs base jest płatne