Program do sprawdzania ilości trasferu w Neostrdzie


(Sbgitara) #1

Posiadam neostradę 128. nIestety ma ona ograniczony transfer do 5 GB :smiley: .

Potrzebuje programu który będzie pokazywał mi jaki transfer juz osiągnołem w danym miesiącu czy coś takiego. Chodzi oczywiście o to aby nie przekroczyć tego limitu albo ewentualnie przekroczyc go dopiero pod koniec mi esiąca :stuck_out_tongue:

Z góry wielkie dzięki :lol:


(Monczkin) #2

z tego co się orientuję, na stonach neostrady po zalogowaniu się masz informację na temat transferu jaki już "wykorzystałeś"


(Filifera) #3

ja u siebie zamontowałem program o nazwie : DU Meter.znajdziesz go na

http://www.google.pl// przy okazji zdradż mi słodką tajemnicę ile czasu czekałeś na podłaczenie. ja mam obiecane te same parametry ale dziś powiedzieli mi że skrosowanie linii potrwa 14 dni !!


(Sbgitara) #4

No niewiem ale nic takiego nie znalazłem. Jak wiesz to powiedz gdzie się zalogować bo napewno nie na pocztę :smiley:


(Monczkin) #5

http://www.neostrada.pl/ i po lewej stronie w ramce "Moja neostrada TP"


(Sbgitara) #6

No dzieki wiekie Monczkin pomogłes mi bardz ale to bardz patsz że wczesniej sie nie skapowałem. Ale jak widze jeszcze dużo mi brakuję do przekroczenia tego transferu, a siedze w necie non stop ściągam pliki a tu dopiero niecałe 600 MB ale jaja. Jeszcze raz dzieki wielie i pozdrowionka :smiley:


(Faflik4) #7

To co pisze na neo po lewej stronie nawet na to nie patrz.Niedosc ze idzie ze zmulem czyli nawet po tygodniu czasu ci dopiero dopala ile sciagnoles,to nawet bedziesz tam mial 2 Gb a unich juz bedzie 5Gb i lipa.Sciag sobie DUMETER nim sobie policzysz ile juz masz i trzymaj sie tego bo ci zetna neo i bedzies zmial problem.Pozdro


(Sumowski) #8

http://www.autoconnect.prv.pl GORĄCO POLECAM! !!


(Filifera) #9

WIECIE CO?

Fajnie tylko ja wszedłem na te sama strone neostrady i po prawej stronie nie ma takiego odnosnika "moja neostrada". jak tam sie zalogować i coś wogóle podejrzec.....


(boczi) #10

Ten system podobno raz działa, raz, nie... Tego doczytałem się w ostatnim KŚ Ekspert. System ten jest w fazie etstowania.


(Sbgitara) #11

Z tego co zdążyłem sie zorjentować to po ten transfer w neostrdzie zmienia sie gdzieś ok co 12 do 24 godzin. A zalogować sie wystarczy nawet na pocztę a potem przejśc na główną stronę :wink: