Program do sprawdzania Wi-Fi

Potrzebuje programu do sprawdzania kto podpina się z moją siecią Wi-Fi. Karta jaką mam to ‘‘DWL-510’’ ustawioną na AP. W programie które dostałem razem z wi-fi nie ma tej opcji.

Rozwiń temat i napisz dokładnie o co Ci chodzi bo jak na razie to tylko wróżka może Ci pomóc :stuck_out_tongue:

Unga Unga a co tu do rozwijania? Kolega poprostu chce program, dzięki któremu może zobaczyć kto z jego siecią się połączył. Może ma jeszcze epopeje narodową na ten temat napisać?

Dlaczego by nie :?: bo jak narazie nic nie wniosłeś do tematu poza wymądrzaniem.

Radzio88200 przyznam się, że nie rozumiem twojego pytania, ale może program WirelessMon jest tym którego szukasz :slight_smile:

Zapytam inaczej, jakie są programy do sprawdzania kto połączył się do mojej sieci wi-fi i korzysta z niej i najlepiej żeby pokazywał nr. mac tej osoby,coś podobnego co ma router.

Dodane 24.01.2010 (N) 23:37

I drugie pytanie, czy jest program który pokazuje wszystkie urządzenia Wi-fi? Nawet te które odbierają sygnał. I żeby przedstawił go w postaci podobnej do programu Network, czyli Mac karty i zasięg.