Program do sprawdzenia sprzętu!

Szukam bardzo dobrego polskojęzycznego programu do sprawdzenia sprzętu. Chodzi mi o to żeby to coś wyświetlało czy sprzęt jest sprawny czy uszkodzony. Mam problem z wiatrakami. Proszę o pomoc:)

Napisz jaki to problem z tymi wiatrakami, bo programami to go nie naprawisz!!

dziś była burza u mnie. nie wyłączyłem kompa. a komp zgasł. potem włączyłem już po burzy. i chodzi bardzo cicho. nie słychać wiatraczka jakiegoś chyba. dodam że coś strzeliło w kompku.

To odkręć obudowę i zobacz, czy wszystko się kręci jak trzeba. :slight_smile:

Kompa normalnie działa?? wszystkie dyski chodzą?? I oczywiście wiatraki??

też to wiem. ale ciężko mi się poruszać ze sprzętem. małe pole manewru:(

No przynajmniej bocznej ścianki kompa musisz się pozbyć żeby zbadać sprzęt.

Ale po burzy do pewnie sie sfajczył wiatrak lub kabelki które do niego prowadza…

Everest

Everestem wszystko sprawdzisz mi dzisiaj twardziel w laptopie po burzy siadł :stuck_out_tongue:

i lece jutro do serwisu ciekawe czy mi na gwarancji go uznaja co chlopaki?

webmaster z Krakowa , Wątpię, żeby Ci to uznali na gware, ale do końca to niewiadomo. Ja kiedyś sobie fona rozwaliłem, że sie nie chciał włączyć (uwaliłem soft) i zaniosłem go do autoryzowanego serwisu i mi wymienili płytkę PCD o ile dobrze pamiętam, a koszt takiej płytki to ok 700zł. A najlepsze było to że na gwarze mi to zrobili. Jeszcze raz powtarzam to była moja wina że go rozwaliłem!!

A co do dysku to też twoja wina bo jak jest burza to kompa się wyłącza z kontaktu…

Czyli jak napisałem zależy jaki serwis.

Mi na gwarancji wymienili spaloną płytę główną przez podkręcanie =D> za darmo :smiley: Również trwirdzę, że

:slight_smile:

A jeżeli chodzi o mobo to spaliłem sobie kontroler USB i potem nie chciała wstać i też mi wymienili na nową za darmo.

Dobra dosyć już o tych serwisach hehe

Everest Home Edition - freeware, inna wersja Everest coś tam jest na licencji trial więc po zakończonym czasie testowym trzeba kupić licencję

pozdrawiam,

Monka

Zrób test tym http://sp2004.fre3.com/beta/beta2.htm :slight_smile:

Wystarczy go przeinstalować żeby licencja znowu trial była i tak w kółko .bynajmniej ja tak miałem ;p moze to był jakiś bug niewiem

heh, mozliwe

z niektorymi antyvirusami tez tak jest xD (nie bede podawal przykladow z wiadomych przyczyn)

pozdrawiam,

Monka

jeszcze fajny masz everest ultimate ale to jest wersja trialowa tylko na 30 dni