Program do sprawdzenia sprzętu!

(Pawel Ciacho) #1

Szukam bardzo dobrego polskojęzycznego programu do sprawdzenia sprzętu. Chodzi mi o to żeby to coś wyświetlało czy sprzęt jest sprawny czy uszkodzony. Mam problem z wiatrakami. Proszę o pomoc:)

(adam749) #2

Napisz jaki to problem z tymi wiatrakami, bo programami to go nie naprawisz!!

(Pawel Ciacho) #3

dziś była burza u mnie. nie wyłączyłem kompa. a komp zgasł. potem włączyłem już po burzy. i chodzi bardzo cicho. nie słychać wiatraczka jakiegoś chyba. dodam że coś strzeliło w kompku.

(system) #4

To odkręć obudowę i zobacz, czy wszystko się kręci jak trzeba. :slight_smile:

(adam749) #5

Kompa normalnie działa?? wszystkie dyski chodzą?? I oczywiście wiatraki??

(Pawel Ciacho) #6

też to wiem. ale ciężko mi się poruszać ze sprzętem. małe pole manewru:(

(M Zganiacz) #7

No przynajmniej bocznej ścianki kompa musisz się pozbyć żeby zbadać sprzęt.

(Loker 13) #8

Ale po burzy do pewnie sie sfajczył wiatrak lub kabelki które do niego prowadza...

(mati75) #9

Everest

(webmaster z Krakowa) #10

Everestem wszystko sprawdzisz mi dzisiaj twardziel w laptopie po burzy siadł :stuck_out_tongue:

i lece jutro do serwisu ciekawe czy mi na gwarancji go uznaja co chlopaki?

(adam749) #11

webmaster z Krakowa , Wątpię, żeby Ci to uznali na gware, ale do końca to niewiadomo. Ja kiedyś sobie fona rozwaliłem, że sie nie chciał włączyć (uwaliłem soft) i zaniosłem go do autoryzowanego serwisu i mi wymienili płytkę PCD o ile dobrze pamiętam, a koszt takiej płytki to ok 700zł. A najlepsze było to że na gwarze mi to zrobili. Jeszcze raz powtarzam to była moja wina że go rozwaliłem!!

A co do dysku to też twoja wina bo jak jest burza to kompa się wyłącza z kontaktu...

Czyli jak napisałem zależy jaki serwis.

(system) #12

Mi na gwarancji wymienili spaloną płytę główną przez podkręcanie =D> za darmo :smiley: Również trwirdzę, że

:slight_smile:

(adam749) #13

A jeżeli chodzi o mobo to spaliłem sobie kontroler USB i potem nie chciała wstać i też mi wymienili na nową za darmo.

Dobra dosyć już o tych serwisach hehe

(Monkaaloha) #14

Everest Home Edition - freeware, inna wersja Everest coś tam jest na licencji trial więc po zakończonym czasie testowym trzeba kupić licencję

pozdrawiam,

Monka

(system) #15

Zrób test tym http://sp2004.fre3.com/beta/beta2.htm :slight_smile:

(Loker 13) #16

Wystarczy go przeinstalować żeby licencja znowu trial była i tak w kółko .bynajmniej ja tak miałem ;p moze to był jakiś bug niewiem

(Monkaaloha) #17

heh, mozliwe

z niektorymi antyvirusami tez tak jest xD (nie bede podawal przykladow z wiadomych przyczyn)

pozdrawiam,

Monka

(Czadziors Robert4) #18

jeszcze fajny masz everest ultimate ale to jest wersja trialowa tylko na 30 dni