Program do stron www

Poradźcie jakiś dobry program do tworzenia stron www! Robiłem stronkę we front page ale jest słaba. nie wiem jak się spisuje Publisher? Ale pewnie jest coś wartego polecenia? Poradźcie.

Nie polecam tego typu programów…

Przetestuj Pajączka lub Zajączka.

:arrow: kurshtml.boo.pl

Ja używam Zajączka 4.1 i jestem zadowolony :), a jak coś płatnego to Pajączek…

Myślę, że Zajączek będzie ok :slight_smile:

Pozdrawiam

zajączek, pajączek, nvu, edhtml, HateML to takie z ciekawszych darmowych (z wyjątkiem pajączka)

A taki program bez używania html?

Bardzo ciekawe.

To może użyj generatora aukcji, ale i tak otrzymasz kod HTML.

Ja potrzebuje taki program do tworzenia stron ale nie językiem html. Poradźcie.

Jacus5 , wczoraj był taki sam temat. ***

viewtopic.php?f=3&t=274315

Co do konkretów, zerknij na WebSite X5 Evolution

http://www.websitex5.com/en/index.html

_edit

Bez takich przytyków i obrażania proszę. -wrzuć na luz.

(adpawl)

nvu EdHTML - spróbuj te dwa programy

Ogólnie takie programy nazywają się WYSWIG. A nauka html, jeśli chcesz tworzyć strony, to i tak nie ominie Cię. I to nie tylko html.

To może sprecyzuj co ty chcesz dokładnie stworzyć…

W ogóle to ja zdecydowanie odradzam takie edytory jak pajączki czy tam zajączki, bo to dobre dla dzieci co robią sobie strony klanów czy inne bardzo niskiej jakości dokumenty html a nie strony internetowe, i to mówie o takich na średnim poziomie a nie jakieś pro…

Wejdź na www.kurshtml.boo.pl ściągnij do tego porządny notatnik, polecam editplus 2 i sam się naucz…

Grzesiek1, weź ty takich za przeproszeniem ■■■■■ół nie wypisuj.

Każdy, no prawie każdy program jest dobry - jak się z niego potrafi korzystać i zna się na webmasterce

W czym pajączek twoim zdaniem jest gorszy od notatnika czy notatnikopodobnego softu?

Prawda jest taka, że nawet taki arsenał jak dreamweaver, flash i photoshop nie pomoże jak guzik potrafisz.

W niczym nie jest zły dla kogoś kto się zna, ale początkującego uczy bardzo złych nawyków i to wystarczy…

Oto lista programów do robienia stronek:

-Vnu

-WYSIWYG Web Builder 2.8

-Ezypage Basic Edition

I masa innych programów :smiley:

Macx ,

to chyba Twojego autorstwa. NVU.