Program do stron

Który z tych programów jest najlepszy???

Ager Web Editor

EdHTML

Edytor Znaczników HTML-ezHTML

Extra Page

HateML Pro

kED

Kicia

PSPad

WebSite PRO

zajączek

Zaczynam dopiero HTML więc który będzie najlepszy???

zalezy jaki jestes pozątkujący czy zaawansowany

No ja używam zajączka, pajączka

a która dystrybucja linuxa jest najlepsza??

podejrzewam że tyle ile osób tyle będzie odpowiedzi…

jak zaczynasz htmla to kup książkę (polecam z helionu) i za tydzień będziesz znał htmla… a pisał będziesz w notatniku bo (według mnie) tak jest najłatwiej…

Najlepszy jest:

Zajaczek 4.1 :slight_smile:

Notatnik jest dobry dla zaawansowanych. Bo dla osoby początkującej lepszy jest edytor z podświetlaniem składni (łatwiej znaleźć błędy).

Ja osobiście używam EdHTMLa. Jestem z niego zadowolony. Bardzo pomocne są gotowe funkcje do obsługi MySQLa. Nie trzeba pamiętać, wystarczy wstawić i uzupełnić swoimi parametrami.

eee tam…

kibi powiem tak.

Zainstaluj sobie kilka i zobacz w czym się będziesz czuć najlepiej. To chyba nie będzie problem ?? Tym bardziej, że edytorów html (tak to nazwijmy) jest o wiele więcej - ja np. uważam za najlepszy dreamweavera (komercyjny).

A pisales kiedys jakis duzy projekt w notatniku ??:>

Zycze powodzenia w grzebaniu sie z kodem ;]

EdHTML i Notatnik mają jeden podstawowy problem -> kodowanie znaków, o ile Notatnik pod tym względem w ogóle słabo stoi, to EdHTML można zarzucić chyba tylko brak możliwości kodowania strony do UTF-8, radzi sobie z tymj uż jego następca Core Editor, jednak licencja kosztuje jakieś 50 czy 60zł (dostępna wersja 100 uruchomieniowa), przyjżyj się też HateML’owi

No więc jestem początkujący i mam Windowsa Xp.

i co z tego?

opinie o programach są, nie łączysz się przez modem, a pliki instalacyjne w/w programów nie zajmują po kilkaset MB, więc jaki to problem sprawdzić samemu? Lenistwo? Ja używam np. trzech programów: notatnik (jakies drobne pliki w nim piszę), EzHTML (edytuję w nim pliki html i css) i EdHTML (do edycji php).

Jeżeli jesteś początkujący to polecam Zajączka.

Myślę, że na początek dasz sobie z nim rade :slight_smile:

a gdzie jeden z najlepszych - Adobe Dreamweaver ??

Jak dla początkującego - dobre narzędzie, dla zaawansowanego - również.

Nie ma problemu z kodowaniem polskich znaków itd.

Według mnie dobry jest pajączek,ozywałem i jest dobry :!: .

WebSite Pro Polecam :wink:

Najlepszy to jakiś koleś który się zna i Ci wytłumaczy podstawy i troche więcej a jaki wybierzesz edytor to później nie ma żadnego znaczenia. :okulary: