Program do stworzenia własnej instalki

Witam mam takie pytanko czy jest możliwość jeśli posiadam płytę instalacyjną oryginalną oprogramowania do montażu filmów aby stworzyć z tej płyty do swoich potrzeb własną płytę instalacyjną jak to można np.modyfikować systemy operacyjne według własnego zapotrzebowania ???Mnie też mniej więcej chodzi o to samo tylko jak już wyżej wspominałem nie modyfikacją płyty instalacyjnej z systemem operacyjnym tylko oprogramowaniem do montażu.Nie potrzebuję np.programu do nagrywania płyty już stworzonego projektu z filmem i tak nagrywam to swoim innym programem lub programu który też jest w tym między innymi oprogramowaniu do zdjęć , muzyki itd.Po prostu chcę stworzyć taką płytę gdzie jak ją włożę do nagrywarki to przy instalacji nie będzie mi się instalowało to badziewie z którego i tak nie będę korzystał tylko to oprogramowanie które mi jest potrzebne.Będę wdzięczny za odpowiedzi i pomoc czy jest owa opcja czy niestety jest ona tylko dostępna przy modyfikacji systemów operacyjnych.

Nie wiem czy ci o to chodzi ale http://www.dobreprogramy.pl/Tworzenie-i … s,132.html tu są programy które stworzą własny instalator :slight_smile: