Program do tel. komórkowego

Witam

dowiedziałam się,że z internetu można pobrać program do telefonu komórkowego.

Konkretnie chodzi mi o program abym mogła ustawić dzwieki przychodzących sms-ów aby wybrane osoby mogły mieć inny żeby rozpoznać kto pisze. Tel. Samsung Galaxy mini 2

Jest taka możliwość???

T

Witam.

Do tego celu nie potrzeba ściągać nic z netu.

Wystarczy odpowiednio skonfigurować telefon.

Do tego celu nie potrzeba ściągać nic z netu.

Wystarczy odpowiednio skonfigurować telefon.

No dzieki. jednak nie wiem jak to zrobić.

Możesz mi jakoś podpowiedzieć???

Na karcie pamięci tworzysz folder Media a w tym folderze folder Notifications, do notification wrzucasz dźwięki SMS,a później ustawiasz. Pamiętaj o poprawności tych nazw. Dźwieki dzwonków powinny być w folderach Ringtones a inne dźwięki powiadomień w Others. (jeśli nie masz karty pamięci, to po prostu podpinasz telefon do PC i w jego pamięci tworzysz te foldery)

Osobno ustawia się dźwięk SMS i dźwięk powiadomień.

Aby ustawić dźwięk smsa wchodzisz do swojej skrzynki odbiorczej, naciskasz przycisk menu (lewy przycisk), wybierasz ustawienia i szukasz ustawień dźwięków, wybierasz swoje dźwięki.

Można też ściągnąć program do pobierania dzwonków i tapet pod nazwą Zedge, dość spory wybór :slight_smile:

Pozdrawiam!

czy to jest na pewno to o co mi chodzi? ??

Konkretnie chodzi mi o to,aby np. przychodzący od mamy sms miał inny dzwięk niż wszystkie przychodzące sms.

Takie rzeczy ustawiasz w liście kontaktów, przytrzymaj dłużej kontakt i na liście która się pojawi poszukaj dźwięków dzwonka.

Kontakty w takim przypadku muszą być zapisane w pamięci telefonu a nie na karcie SIM.

Tak, to wiem. Jednak mi chodzi o DZWIĘK SMS

Jeśli nie można przypisać dzwonka SMS do kontaktu z poziomu listy no to niestety nie ma takiej opcji.

Możesz jeszcze sprawdzić w aplikacji Zedge czy jest tam może przypisanie dźwięku SMS do kontaktu.

Pozdrawiam

Dzieki sprawdzę :smiley:

https://play.google.com/store/apps/deta … lated_apps

Nie wiem jak działa,ponieważ nie próbowałem tej aplikacji. Jeżeli się nie obawiasz eksperymentów-spróbuj.

Samsung Galaxy mini 2,ma androida,jeśli się nie mylę?