Program do telefonu

Witam!

Miałem problem z umieszczeniem tego tematu, gdyż pasuje on zarówno do tego działu, jak i działu “telefonia komórkowa”…ewentualnie na siłe możnaby go umieścić z sektorze przeznaczonym dla oprogramowania… Cóż :slight_smile: ja przede wszytskim poszukuję pewnego programu i to jest priorytet w tej sprawie, więc napisałem własnie tu. Jezeli admin uzna że nie jest to dobre miejsce dla mojego postu (mimo rozważenia powyższych uwag) to bardzo przepraszam.,…

A więc do rzeczy… Szukam programu, który pozwoli na komunikację telefonu komórkowego z komputerem (transport plików - głównie z komputera do telefonu). Problem tkwi w sposobie transportu. Otóż chicałbym by program wysyłał pliki jako wiadomości sms lub mms. Wiem ze takie oprogramowanie istnieje, gdyż kiedyś się z nim spotkałem, niestety nie pamiętam nazwy i producenta… Wiem natomiast ze nie było żadnych ukrytych opłat za owe sms. Szukałem czegoś takiego - nie mogę jednak znaleźć…

Bardzo proszę o pomoc…

Z góry serdecznie dziękuję.

Pozdrawiam

Kubuś :smiley:

A jeszcze mógł byś napisać jaki telefon :mrgreen:

Posiadam Sony Ericsson K700i - tamten program był kompatybilny z wieloma modelami…

Polecam program MOBILedit

Thx za propozycje, ale ja potrzebuje programu, ktory za posrednictwem internetu będzie wysyłał pliki jako wiadomości sms/mms … bluetootch i podczerwien odpada…