Program do telefonu

(Kubuś) #1

Witam!

Miałem problem z umieszczeniem tego tematu, gdyż pasuje on zarówno do tego działu, jak i działu "telefonia komórkowa"...ewentualnie na siłe możnaby go umieścić z sektorze przeznaczonym dla oprogramowania... Cóż :slight_smile: ja przede wszytskim poszukuję pewnego programu i to jest priorytet w tej sprawie, więc napisałem własnie tu. Jezeli admin uzna że nie jest to dobre miejsce dla mojego postu (mimo rozważenia powyższych uwag) to bardzo przepraszam.,..

A więc do rzeczy... Szukam programu, który pozwoli na komunikację telefonu komórkowego z komputerem (transport plików - głównie z komputera do telefonu). Problem tkwi w sposobie transportu. Otóż chicałbym by program wysyłał pliki jako wiadomości sms lub mms. Wiem ze takie oprogramowanie istnieje, gdyż kiedyś się z nim spotkałem, niestety nie pamiętam nazwy i producenta... Wiem natomiast ze nie było żadnych ukrytych opłat za owe sms. Szukałem czegoś takiego - nie mogę jednak znaleźć...

Bardzo proszę o pomoc...

Z góry serdecznie dziękuję.

Pozdrawiam

Kubuś :smiley:

(SeBoLaS) #2

A jeszcze mógł byś napisać jaki telefon :mrgreen:

(Kubuś) #3

Posiadam Sony Ericsson K700i - tamten program był kompatybilny z wieloma modelami....

(Wnb83) #4

Polecam program MOBILedit

(Kubuś) #5

Thx za propozycje, ale ja potrzebuje programu, ktory za posrednictwem internetu będzie wysyłał pliki jako wiadomości sms/mms ... bluetootch i podczerwien odpada....