Program do telefonu

Potrzebuje pomocy. Moja mama ma telefon z którego, można zgrywać zdjęcia na telefon. Tylko musze ściągnąć program z internetu, zeby moc je ściagać na kompa. Model telefonu to Nokia E65. Wiecie może jaki program jest potrzebny?? Jak tak to piszice :).

StonkaxD , może Nokia PC Suite

StonkaxD ,

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu. Proszę więc zapoznać się w pierwszej kolejności z całym regulaminem forum, a następnie używając przycisku zmien.gif

W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika oraz mogą zostać wyciągnięte konsekwencje w postaci ostrzeżenia.

StonkaxD , Oczywiście PC Suite, ale zawsze możesz wyjąc kartę pamięci, włożyć do czytnika, o ile masz i już masz po problemie. A jak masz kabel do tego tel, to po podłączeniu koma do PC, na ekranie tel. pojawi się komunikat z pytaniem o tryb komunikacji, wybierasz “Pamięć masowa” i system rozpozna kartę pamięci jako kolejny dysk, przez co zrzucanie zdjęć będzie szybsze i łatwiejsze.

Pozdrawiam :wink:

Wielkie dzięki. Już znalazłam i wgrałam ten program ;]. :lol: :smiley: