Program do Time Lapse


(Cimky) #1

Witam.

Jako, iż planuję rozpocząć zabawę z Youtube, gdyż zbliżają się wakacje ( :smiley: ) poszukuję programu do Time Lapse (przyspieszanie filmu).

Jednakże, chcę, aby nagrany film tylko w ustalonych przeze mnie momentach przyspieszał tempo. Nie wiem gdzie znaleźć taki program. Słyszałem o VirtualDUB, czy jakoś tak, ale nie wiem czy on potrafi tak montować film.

Podajcie nazwy programów, które mogą okazać się pomocne, najlepiej Freeware.

Z góry DZIĘKUJĘ :slight_smile:

Pozdrawiam, cimky


(camper) #2

Źródło: http://lookycreative.com/lang/pl/know-how/timelapse-compendium/introduction/

Źródło: http://www.rozenek.com/polski,824

Jeśli chodzi o te ustalone momenty, to [gdyby te programy nie umożliwiały w całości pracy na takich fragmentach, raz przyspieszonych raz nie], wydaje mi się, że można zrobić osobno raz tak a raz tak i potem połączyć…

No nie jestem ekspertem, nie bawiłem się w takie zabiegi, dlatego to tylko moja sugestia, ot drobna dygresja :slight_smile:

PS: Jeśli niekoniecznie będą to prywatne produkcje :slight_smile: to pochwal się później swoją pracą, np. w tym wątku.

Pozdrawiam :slight_smile:


(Cimky) #3

At. OPROGRAMOWANIE

At. Jakie oprogramowanie użyć do stworzenia filmu poklatkowego

Jednakże nie mam na myśli nagrywanie filmu z klatek, ani nawet kamerowania sprzętem, lecz mam na myśli nagrywanie (np. gry) za pomocą programu Fraps, a gotowy już film, odpowiednio zmontować.

Mam ogółem na myśli, że jeśli podczas nagrywania, w grze zacząłem robić coś żmudnego, jednakże chcę to pokazać na filmie, to chciałbym przyspieszyć film tak aby np. 10 sekund było wyświetlane w ciągu jednej. Nie wiem czy rozumiesz co mam na myśli, ale jeśli tak to odpisz. Innych użytkowników również bardzo proszę o pomoc :slight_smile:

Pozdrawiam, cimky