Program do torrentów jak jestem za NAT-em

(SeBoLaS) #1

Witam,mam radiówkę i jestem za NATem i osiągalne szybkości na programach od torrentów nie są okazałem.Może istnieje jakoś program który dobrze sobie radzi w takich przypadkach,i osiąga zadowalające transfery??Proszę o odpowiedz :slight_smile:

(Lost World) #2

uTorrent albo BitComet.

(SeBoLaS) #3

a inne,mam oba i też nie wyciągają za wiele

(Vanshei) #4

możesz jeszcze BitLord'a spróbować

(Monczkin) #5

Zmień operatora :confused:

Są pewne granice, których nie przeskoczysz i tyle.

(SeBoLaS) #6

niedługo zmienię bo ten internet jest beznadziejny

(Onlinemaster) #7

Wiele zależy od tego z jaką prędkością zasysany przez Ciebie plik jest wysyłany w Twoim kierunku, jeśli ktoś go wysyła z niską prędkością to nic nie pomoże, nawet najszybszy internet!

Większość z Seed-ów/Peer-ów ma ograniczoną prędkość wysyłania, pomimo iż nie wpływa to na prędkość ładowania stron, dlatego czasem pliki mają tak niskie transfery! Każdy chciał by pobierać z max. prędkością, ale nie każdy udostępnia swoje pliki z taką prędkością, to w jaki sposób mają być te wysokie transfery?

(Dark Szym) #8

Do niedawna też byłem za NATem i przetestowałem wiele programów. Najlepszy jest BitLord. Ma to samo jądro co BitComet ale jest polski a nie tylko z polszczony(tylko te 2 programy jakoś sobie radzą z NATem). Ściągając poprzez BitLorda wykorzystywałem swoje łącze w 50% (80-110KB/s) ale pobierałem 15-20 torrentów jednocześnie. Średnio na jednego przypadało kilka KB/s. Jeśli zdecydujesz się na BitLorda to ustaw prędkość wysyłania na ok 80% a ściągania na max.

(matiit) #9

Ze swojego doświadczenia wiem że na radiówce nie osiągniesz dobrego transferu...

(Wajrak) #10

Chyba chciałeś napisać "na źle zestawionej radiówce".

(Gandalf3) #11

Klient torrenta nie dużo tu pomoże. Ja ciągnę za pomocą Azureusa, który podobno najbardziej pożera wydajność komputera, a często osiągam prędkośc 300-350 kB/s będąc również za NAT-em i to podwójnym. Zaznaczę, że takie prędkości osiągam na serwisach wymagających zalogowania przy łączy 3 MB/s.

Pozostaje ci odrobina cierpliwości lub zmiana operatora