Program do torrentów jak jestem za NAT-em

Witam,mam radiówkę i jestem za NATem i osiągalne szybkości na programach od torrentów nie są okazałem.Może istnieje jakoś program który dobrze sobie radzi w takich przypadkach,i osiąga zadowalające transfery??Proszę o odpowiedz :slight_smile:

uTorrent albo BitComet.

a inne,mam oba i też nie wyciągają za wiele

możesz jeszcze BitLord’a spróbować

Zmień operatora :confused:

Są pewne granice, których nie przeskoczysz i tyle.

niedługo zmienię bo ten internet jest beznadziejny

Wiele zależy od tego z jaką prędkością zasysany przez Ciebie plik jest wysyłany w Twoim kierunku, jeśli ktoś go wysyła z niską prędkością to nic nie pomoże, nawet najszybszy internet!

Większość z Seed-ów/Peer-ów ma ograniczoną prędkość wysyłania, pomimo iż nie wpływa to na prędkość ładowania stron, dlatego czasem pliki mają tak niskie transfery! Każdy chciał by pobierać z max. prędkością, ale nie każdy udostępnia swoje pliki z taką prędkością, to w jaki sposób mają być te wysokie transfery?

Do niedawna też byłem za NATem i przetestowałem wiele programów. Najlepszy jest BitLord. Ma to samo jądro co BitComet ale jest polski a nie tylko z polszczony(tylko te 2 programy jakoś sobie radzą z NATem). Ściągając poprzez BitLorda wykorzystywałem swoje łącze w 50% (80-110KB/s) ale pobierałem 15-20 torrentów jednocześnie. Średnio na jednego przypadało kilka KB/s. Jeśli zdecydujesz się na BitLorda to ustaw prędkość wysyłania na ok 80% a ściągania na max.

Ze swojego doświadczenia wiem że na radiówce nie osiągniesz dobrego transferu…

Chyba chciałeś napisać “na źle zestawionej radiówce”.

Klient torrenta nie dużo tu pomoże. Ja ciągnę za pomocą Azureusa, który podobno najbardziej pożera wydajność komputera, a często osiągam prędkośc 300-350 kB/s będąc również za NAT-em i to podwójnym. Zaznaczę, że takie prędkości osiągam na serwisach wymagających zalogowania przy łączy 3 MB/s.

Pozostaje ci odrobina cierpliwości lub zmiana operatora