Program do tworzenia albumów Audio

Witam! Szukałem w google i nie znalazłem. Poszukuję programu do stworzenia własnego albumu audio. Chodzi o to że mam piosenki pewnego wykonawcy i chce aby były w albumie czyli żeby miały swój obrazek który w winampie lub w WMP wyświetla się gdy pokazuje informacje o albumie itp. itd. Z góry dziękuje :wink:

Obrazki możesz dodać za pomocą Mp3Tag.

czesiekfredek , powinieneś to zrobić w Mp3tag, jak napisał Nook , ale w Winampie też możesz dodać okłdkę albumu, wystarczy odtworzyć jakąś piosenkę, potem PPM na niej->Wyświetl informacje o pliku…->zakładka Album jeśli sie nie mylę->klik na Pobierz okładkę albumu i wybierasz odpowiednią.

widzę że mnie nie zrozumieliście :wink: chodzi mi o takie albumy jak sie kupuje w sklepie. Żeby coś takiego zrobic samemu.

czesiekfredek , w takim bądź razie musiałbyś wypalić płytę z okładką taką, jak na oryginalnej płycie, ale wydaje mi się, że lepiej kupić oryginalną płytę niż takie cuda wyprawiać :slight_smile:

Chyba, że pakujesz wszystko do jednego folderu i wtedy robisz to, co opisałam.

Jednak sorry. Sprawdziłem ten program i właśnie o to mi chodziło :wink: Dziękuję. Temat do zamknięcia